2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benimde erkek :) haklsıın öyle olcak biraz ama olsun beee biz buluruz tatlıs seyler oğlanlarımıza 😍😍😍
Evet evet ya zaten kız da olsa erkek de olsa çok fazla alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Tabiki heves oluyor ama abartmamak lazım çocuk zaten çok bi şey anlamıyor. Sen nasıl alıştırırsan öyle gidiyor. Varlığa ve lükse çok alıştırmamak lazım az öz her şeyden yeterince 😇

Canım keşke yılbaşından önce alsaydın şuan hepsi aşırı zamnlandi
açıkçası bebek doğdu mu doğacak mı Allah bilir diye önceden paket almadık bir de şuanki gittiğim doktor ile devam ederim diye düşünüyordum. Doktor iyi olsa da hastane ve ebeleri hakkında olumsuz şeyler okuyup duyunca böyle bir arayışa girdim:/ yoksa medilife uygun baya

Yavaş yavaş değişiyor canım 16. Haftayı bulabiliyormuş. Ben iki gündür iştah konusunda kendimdeyim. O da kendi hazırladığımda değil ya başkası hazırlayınca ya dışarda 😂
Eveeet başkası hazırlasın hep. Dışarda yemeyi de sevmez oldum :KK43: ev yemeği olsun şöyle Sıcak sıcak :KK43:

Benimde erkek :) haklsıın öyle olcak biraz ama olsun beee biz buluruz tatlıs seyler oğlanlarımıza 😍😍😍
Öyle demeyiiin çok güzel minnoş şeyler erkek bebekler için de var. Ay papyonlu papyonlu komik komik penguen gibi geziyo bazıları çok hoşuma gidiyo🤣 smokin filan giydiriyorlar.

Benim kızım çok süslü 😂heryerden taşlı tokalı şeyler fırlıyor. Şimdi dua ediyo kardeşim kız olsun da ben de ona çok güzel şeyler yapcam oyun oyniycaz diye. Sanıyor ki erkek çocuklar hep çığırtkan ve oyun bozan (sınıf arkadaşları yüzünden böyle sanıyor) 🤭bilmiyor ki kız çocukları da çok fena olabilir 😬

Hımm anladım canım benim son randevu da doktor içerde bir şey görünmüyor 1 hafta daha kullanıp bırakalım demişti. Eşim teke düşüreceksin dedi diye hatırlıyor. yaklaşık iki haftadır hiç lekelenmem olmadı. Kontrolüm cuma günü teke düşürdüm ama gerek yoksa da kullanmak istemiyorum artık. Sen hangi şartlarda devam ediyorsun diye bi sormak istedim
Canm doktor bana bu ayda devam dedi lekelenmem durdu ama dediki erken doğumu bile engeller bu ay için iç dedi

Aynen evet tüm erkek yeğenlerim askere gitmemek için okula devam etmemek için çalışmamak için ellerinden geleni yaptı.Ne bileyim keza eşime bakıyorum babasız büyümüş 5-6 yaşından beri gerçekten kendini geliştirmiş merhametli düşünceli biri.Allah hepimize hayırlı evlatlar versin inşallah.
Amin canım inşallah gerçekten evlat büyütmek çok zor sorumluluk sadece anne babayla da olmuyo insanın içinde olması gerekiyo bazi şeyler merhamet gibi. İnşallah hepimizin bebeği hayırlı evlat olur hep gururlandırırlar bizi

Kizlar hersey yolunda çok şükür.Ozellikle bebisin iyi olmasına sevindim.Bu sıralar ağrı kızımda durmuyordu bir sıkıntı bir bunalım içindeydim ki.Neyseki hersey yolunda ama size bir şey sormak istiyorum doktor bebegin kalp atışının hızlı ama yolunda olduğunu söyle.Bir sorun mu var dediğimizde hayır dedi ama aklıma kurt düşürdü. Bu arada cinsiyeti de %80 erkek dedi

Hı anladim canım

Umudum 12. Haftadan sonra azalmasiydi aynen hiç hafifleme azalma yok. Refluye çevirdi midem en sonunda. Süt felan içtim bı yudum geçsin diye yok bugün böyle çekeceğim sanirim
Gecmis olsun canim.Biraz hafif beslen baharatsiz,aci ekşi, falan yeme düzelir inşallah.Yaglida hiç iyi gelmiyor.reflu çok kötü bilirim.Basit bir ekmek bile gelmiyor mideye.Rabbim şifa versin

Kizlar hersey yolunda çok şükür.Ozellikle bebisin iyi olmasına sevindim.Bu sıralar ağrı kızımda durmuyordu bir sıkıntı bir bunalım içindeydim ki.Neyseki hersey yolunda ama size bir şey sormak istiyorum doktor bebegin kalp atışının hızlı ama yolunda olduğunu söyle.Bir sorun mu var dediğimizde hayır dedi ama aklıma kurt düşürdü. Bu arada cinsiyeti de %80 erkek dedi
Erkek bebeklerin kalp atışı kız bebeklere göre daha hızlı olurmuş zaten ilerleyen zamandı detaylı ultrason yaparlar orada incelerler merak etme 🤗 hpv ile ilgili birşey varmıymış?

Erkek bebeklerin kalp atışı kız bebeklere göre daha hızlı olurmuş zaten ilerleyen zamandı detaylı ultrason yaparlar orada incelerler merak etme 🤗 hpv ile ilgili birşey varmıymış?
Ne bilim valla hızlı deyip normal demesi aklıma takıldı.iyi olsunda bir şey istemiyorum.inceledi tehlikeli bir durum yok dedi geri ben ilk kelimesinde kaldım.Hpv için kadın doktorum büyük hastaneye yönlendirdi.orada göründüm bir kere baktı marta randevu verdi inceleyecek zamanla artiyormu azalıyor mu sabit mi kalıyor diye.bir müdahale yapamıyor ,ilaci kremi yoktur vermiyor tek çare ameliyat .Martta belli olacak hersey

Bir sorun yok dediyse yoktur canım için rahat olsun çok aklına takıldıysa istersen bir dahaki kontrolde yine söylersin

Kızlar detaylı ultrasonu 20 ci haftadan itibaren çekiyolardı bidaki randevum ona denk getireyim istedim ama hiç hatırlamıyorum sanki ben en son 21 hafta gitmiştim ama net değilim

açıkçası bebek doğdu mu doğacak mı Allah bilir diye önceden paket almadık bir de şuanki gittiğim doktor ile devam ederim diye düşünüyordum. Doktor iyi olsa da hastane ve ebeleri hakkında olumsuz şeyler okuyup duyunca böyle bir arayışa girdim:/ yoksa medilife uygun baya
En kısa zamanda bulursun umarım hastane ve doktor aramak bunaltiyor insani

Kızlar nasıl geçiyor hamilelik 🤭 cinsiyetler öğrenilmeye başlamış alışverişler de başladı mı acaba? Malum her gün geçtikçe zamla karşılaşıyoruz ilk iş hastane çantamı hazırlayıp koyacağım. Ürün önerilerinizi bekliyorum. Birde bebek çantası arıyorum tecrübeli anneler özellikle sizden öneri bekliyorum 😌😌

Ne bilim valla hızlı deyip normal demesi aklıma takıldı.iyi olsunda bir şey istemiyorum.inceledi tehlikeli bir durum yok dedi geri ben ilk kelimesinde kaldım.Hpv için kadın doktorum büyük hastaneye yönlendirdi.orada göründüm bir kere baktı marta randevu verdi inceleyecek zamanla artiyormu azalıyor mu sabit mi kalıyor diye.bir müdahale yapamıyor ,ilaci kremi yoktur vermiyor tek çare ameliyat .Martta belli olacak hersey
İnşallah artmaz eksilir, herhangi bir operasyona gerek kalmaz, Ya Şafi ismiyle şifalandırsın Rabbim.

X