2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aynen öyle zaten emin ol sadece ihtiyacı olan seyleri bile alsak baya güzel bir para ediyor bu devirde maalesef rabbim yardımcımız olsun

Erkek cocukları kızlara göre bi tık daha hakaretli oluyor ama yinede genel olarak çocuk çocuktur iste kızlar nazlı oluyor ya fark o aslında ama ben hep sey diyorum kızda olsa erkekde rabbim bi sonrakini farklı versin kızsa erkek erkekse kız insan ikisinide yasamak istiyor

Kızlar Devit-3 ve Ferrum kullanmaya başlayan var mı? Devit-3 beni mahfedşyor o yağ tadı kokusu içmek istemiyorum

Mormenekse89 benim çantalar cüzdan kadar hiç öyle bir çanta kullanmadım mecbur alacağım almışken bebekle en kullanışlı olacak şeyi arıyorum birde oğluşum bana değilde babasına çekerse en az 3 takım kıyafetle çıkmam lazım
pozitifbiri baya büyük gözüküyor ama bin tl den başlıyor o fiyata çıkmayı düşünmüyorum ama bulamazsam kaliteli bir şey aklımda olsun teşekkür ederim

Kız yok o 2. söylediğim model, arkadaşa aldıgımız bin liralara çıkmıyor. pembe renk olana bir baksana en ucuz diye aratıp... Ben denk gelirsem sana link atmaya çalışırım...

Merhabalar siz benden daha öndesinizi diye bu gruba yazmak istedim. Ben 11+3 teyim folik asiti bırakabilirsin dedi doktorum. Ama sadece D vitamini verdi. Başka doktorların üçüncü aydan sonrası için farklı vitaminler verdiğini okudum. Sizde durumlar nasıl ne önerdi doktorunuz?

Benimde öyle 15, haftaligim sadece d bir demire sonra başlarz defi inan ilaçlardan tiksindim işime geldi ztn yol uzun daha

Kızlar günüm berbat geçti her yediğimi kustum.Midemin olduğu yer ogurmekten çok ağrıdı. Evde dinlenmem lazım sağlık ocağından 1-2 günlük rapor istesem sizce verirler mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…