2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Blyrmsn şimdi buraya bunları yazmak için girdim belki burda biri anlar diye bazen tek ben mi bukdr kötü yasiyorm diyorm dediğin gibi piskolojim alt üst agliyrm çaresizlikten blyrm geçecek ama beni mahvetti. Sabah dediğin gibi brz yiyeblyrm ama akşam yemeği çok çok kotu. Hem açık hem tiksiniyorum hem kusuyorm akşam yemek yiyemedm hala midem berbat. Ağzımda çok çok kotu bir tat var geçmiyor yediğim şey ağzımda bozuk yada acı gibi böyle ilacimsi kötü bisey susuzluk okdr çok ki doya doya şu icemyrm icim yaniyor

Ikı kızımda full eksi yedim sımdı canım tatlı istiyor ruyamda pastalar baklavalar görüyorum:)

Kizlar hic detayli ultrason icin fiyat ogreneniniz var mi ? Ben bambami gormek istiyorum ya bekleyemem o kadar gidicem detayliya ama fiyatlarihic bilmiyorum fikri olan?
Bende üniversite hastanesine gidecem hatta şimdiden randevu almam gerek ama ücretli kısmına mi normale mi giderim bilemedim korkudan soramıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…