2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Güzel anneler bende doktordan çıktım bebeğim iyi sonuçlar güzel ve bir kız annesi olacağımmmmm:KK49::KK200:
Senin ilk miydi? Sanki oğlun vardı birtane ya. Allah hayırlı uğurlu etsin.

Bakalım ben de çok heyecanlıyım 16. Haftada öğreneceğim cinsiyeti. Doktor hiç tahmini geç konusunu dahi geçirmedik ben de sormadım 12+4te gittim en son

Bizimkiside Vakkas. Hiç sevmiyorum böyle şeyleri insanlar istediğini koysun.Eşimle biraz konuştuk dün isimlerden dolayı uyumaya kaçtı.İlk kızımın ismide sevmediğim gorumcemin isimi 😔
Ay görümce ne ya ben kesse beni sülalesinden birinin adını vermem 9 ay ben çekeceö sonra gidip kardeşinin babasının anasını ismini i koycam ona o hakkı vermedim ben benden habersiz alsa direk gider değiştiririm kimliği öğle bir hayat yok

Kanama alanın ne durumda? Kanaman bitti mi? Her şey yolundadır inşallah
Kanama alanım kesenin üzerinde aynı şekilde duruyor canım. Hiç küçülmemiş de. Ama aktif kanamam kesildi. Zamanla kendi kaybolacak mı takip edeceğiz. Ayın 25 inde tekrar çağırdı. Tabi bu arada ikili testin sonucu kötü gelirse arayıp çağıracağım dedi. Çok stresliyim 😓 ikili test sonucunu öğrenen var mı?

Hiç doğum paketi filan demedi bnm doktorum zaten özel bi iş merkezinde klinik. O yüzden muhtemelen. Git gel öde 😓😂
Benimki de öyle ama paket olarak anlaşmıştık ilk başta. Muayeneler ikili üçlü dörtlü tarama kan ve idrar tahlilleri hepsi içinde.

İçinde olmayan tek bir şey vardı onu da ben hatırlamıyorum neydi

Ben kendiminkinin sebebini bilmiyorum ama sen gün içinde hareketlerine çok dikkat et canım. Sakın ağır vs kaldırma, uzanma bir yerlere sakın
Doktor surekli istirahat edeceksin diyor. Ama nasil. olcak 5 yaşında kizim var yemegi kim yapacak isi kim görecek 😥 kimseden fayda yok . Allah buyuk sürekli dua ediyorum.🙏

Ben varim, sanirim bu grupta plasentadan dolayi ilk kanamayi ben yasadim. 12. haftamda kanama yasayinca hastaneye gittim canim plasentamin asagida oldugunu ogrendim. Benimkisi rahim agzindan 1 cm uzaklikta. Ne yazik ki bizim yapabilecegimiz bir sey yok, rahim buyudukca yukari cikar dedi doktor. Cinsel iliski yasak, agir vs kaldirmamaliyiz
Benimde 12. Haftamda oldu kanama. Demekki bu haftada kanama oluyor asagidaysa. İnsallah yukari cikar. Sizin ne kadar sürdü kanama suan varmi peki

Canım kaçıncı haftadasın? 20. Haftadan önce belli olmuyor diyorlar pek ama o durum bilmiyorum yinede bide normalde kanama oluyor mu? Yoksa ilişki falan sonrasımı oluyordu sadece?
12. Haftamdayim canim. Kanama iliski hamile kaldigimdan beri hic olmadi zaten gerekte yok. Kanama olmadan adet sancisi gibi bi ağrım oldu gunduz gecesinede kanama başladı birden iste. Birde kan sulandırıcı iğne de tetikliyor 1 hafta kullanma dedi. Kullanmayincada pihtilasma sorunum var. Asagi tukursem sakal yukari tukursen biyik Allah'a emanet 🙏

Senin ilk miydi? Sanki oğlun vardı birtane ya. Allah hayırlı uğurlu etsin.

Bakalım ben de çok heyecanlıyım 16. Haftada öğreneceğim cinsiyeti. Doktor hiç tahmini geç konusunu dahi geçirmedik ben de sormadım 12+4te gittim en son
Evet bir oğlum var 4 yaşında ve çok sag ol. Evet bir de herkes öğrenince daha çok meraklanıyor insan ve yurtdisindaydin değil mi sende o yüzden mi cinsiyetini söylemedi acaba

X