2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Herkesin yeni yılı kutlu olsun anne adayları.
Rüyamda oğlum oluyordu annemi arayıp erkek çocuğun altını temizleyemem diye ağlıyordum :olamaz: Kuzenlerimin çoğu kız baba tarafımda erkek torun yok bu arada.Benim rüyaların saçmalık seviyesi:KK53:
Ben de kız çocuğu gördüm anneme sordum. Hamileyken ruyada görülen kız erkeğe, erkek kız a yorulur dedi. Bilmiyom ne kadar doğru 😊 hayrolsun inşallah

Kızlar günaydın, herkese iyi seneler. Ben 13. haftanın ortasına geldim. Normalde bu zamana kadar belki en fazla 2 defa midem bulanmıştır ama birkaç gündür ciddi halsizlik ve mide bulantısı başladı. Sizce bu haftalarda normal mi?
Bir de benim bir sorum var; ben bir süre önce doktorumu değiştirdim. Bir şey yazdığımda cevap veriyor, aradığımda geri dönüyor falan ama hiç ne selam var ne sabah var. Cevabı veriyor ve geçiyor. Bir önceki doktorum hiç böyle değildi, gerçekten pişman oldum yani. Ya da ben mi çok abartıyorum bilmiyorum ama hamilelik döneminde bence bir doktorun doktordan önce bir psikolog gibi pozitif enerji vermesi gerekir diye düşünüyorum.
Muayeneye gittim 1 defa. Onda da aynı şekilde hani sankı lafı ağzından zorla alıyor gibi bir his verdi. Hani sorunca cevap veriyor ama haricinde çok uzatmamaya çalışıyor. Eski doktorum her şeyi tek tek açıklıyordu ben sormadan. Üstelik çok soru soran da biri değilim, 2 haftada 1 ya da 2 defa soru sordum. Sizin doktorlarınız nasıl? Devamlı doktor da değiştirmek istemiyorum. Bir önceki doktorumu da aslında tamamen kendisi çok pahalı özel hastaneler ile anlaşmalı olduğu için bırakmak zorunda kalmıştım. Şu anda gittiğim doktor da adı duyulmuş biri ama yine de emin olamıyorum.

Ben de kız çocuğu gördüm anneme sordum. Hamileyken ruyada görülen kız erkeğe, erkek kız a yorulur dedi. Bilmiyom ne kadar doğru 😊 hayrolsun inşallah
Doğru söylemiş. Kızımda erkek gördüm kızim oldu.Bundada erkek görüyorum rüyalarımda bakalım haftaya detaylıya gideceğim bizim cinsiyet ne olacakEn başta yaşadığını gormek bana yetecek.😌

Günaydınlarrrr
Progestanı fitil olarak kullananlara bir sorum var. Çok afedersiniz böyle su gibi bir akıntınız oluyor mu? Fitilden önce hiç böyle bir şey yoktu. Bir haftadır fitil olarak kullanıyorum. Kanama yine başladı zannedip lavaboya gidiyorum korka korka altıma kaçırmış gibi bir görüntü oluyor 🤷🏻‍♀️
Bende de oluyo genellikle ilaç geri geliyo ama bazen dediğin gibi su gibi geliyo. Bi kaç defa kanama oldu diye telaşlı şekilde baktım ben de. ben peçete koyuyorum hem sağlıklı hem pratik geliyo bana. Ara sıra sarı akıntı oluyo bi de. Dr Progestanı 12. Haftaya kadar kullan sonra bırak dedi. 2 günüm kaldı.
Bi de lateks eldivenin parmaklarını kestim ben bi parmağı işaret parmağıma geçirip öyle itiyorum progestani

Bebek hareketlerini hisseden var mı acaba aranızda?karnım taş gibi oluyor bu aralar bide sancilaniyir resmen çok yemişimde karnım patlayacak gibi sizlerde de böyle mi ?
benimde oyle oluyor ama bebek hareketleri en erken 16 haftada hisedilir ilk gebelikse 20 haftalik diyolar
ben bebek oldugunu sanmiyorum

kizlar bugun cok yoruldum oglumla ilgilenirken cok fazla sancim oldu iki defa ist uste oldu cok korktum hic boyle olmamisti agrilarim vardi ama bu sefer cok fazlaydi

kizlar bugun cok yoruldum oglumla ilgilenirken cok fazla sancim oldu iki defa ist uste oldu cok korktum hic boyle olmamisti agrilarim vardi ama bu sefer cok fazlaydi
Bence bazi siddetli agrilar vucudun kendini zorluyosun durman lazim mesaji. Altinda bi sorun yattigini dusunmuyorum dikkat et alarmi olarak dusunuyorum.

Bence bazi siddetli agrilar vucudun kendini zorluyosun durman lazim mesaji. Altinda bi sorun yattigini dusunmuyorum dikkat et alarmi olarak dusunuyorum.
aynen bende oyle dusundum hala sirtim agriyor bi ara islaklik oldu bende dedim kanamam oldu galiba okadar sidetli sancilandim

Keşke hissetmeler başlasa da rahat etsek.cok az kaldı inşallah hissetmemize.Sancilarimin olması beni korkutuyor açıkçası.Nefesimi kesiyor resmen
evet az kaldi bebek hareketleri hisetmemize.
bende gecen gun olmustu karnim tas gibi olmustu ama gebeligin ilerleyen zamaninda nst de cikar bu sancilar
Rabbım korusun bende aynı sorundan yakınıyor.Birsey olmaz inşallah.
amin

Aynı durumdayım. Dün daha fazla dayanamadım biraz temizlik yaptimeğilip kalktım çok fazla. Ve akşam yatarken kasiklarim öyle bi agriyodu ki çok pişmanım 😔 şu anda bile adet sancısı gibi bi agrım var devam ederse acile gidecem.

Aynı durumdayım. Dün daha fazla dayanamadım biraz temizlik yaptimeğilip kalktım çok fazla. Ve akşam yatarken kasiklarim öyle bi agriyodu ki çok pişmanım 😔 şu anda bile adet sancısı gibi bi agrım var devam ederse acile gidecem.
Gecmis olsun.Ayni bende böyle biraz is yaptim gun icinde.aksam sanciyla yattım.dunde tüm gün sanciliydim.Bu gün hala var sancim.😔

X