2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam Kızlar çarşamba günü ikili test yaptırdım ultrasonda her şey normal ama kan değerlerini anlamadım henüz doktora gitmedim yardımcı olur musunuz😊
İkili Test PAPPA-A : 4,64

İkili Test Serbest Beta HCG : 28,22

Selam Kızlar çarşamba günü ikili test yaptırdım ultrasonda her şey normal ama kan değerlerini anlamadım henüz doktora gitmedim yardımcı olur musunuz😊

Benim de hiçbir bilgim yok canım ben de cuma yaptırdım ultrasonu iyi çıktı kan verdim sonucu haftaya çıkar dediler ultrason iyiyse kan çok da önemli değil gibi geliyo bana ama bilmiyorum tabi ne derece etkiliyo sonucu bu sonuç olması gerektiği gibi mi normalde yüksek düşük ibaresi olur ya kan tahlilinde öyle bişey yok heralde dimi

İnternetten baktım pappa a n yanında düzeltilmiş mom diye birşey varmış ona bakılıyormuş

Devlette mi yaptırdın sonuç ananızda mi vardi. Sonucları anlamıyorum ama sağlıkla gelsin

849AA3E3-717E-4517-99B2-07C4E1A6B79F.jpeg

Kızlar keşke güzel haberler verebilseydim size ama malesef eşinden bir kısmı ayrılmış bebeğin kanama alanı halâ devam ediyor moralim çok bozuldu hiç mutlu değilim
canim hala bi umut var kalp atişi var diyorsun
bizim bi akrabanin parca parca halinde duşmustu ama bebegi sapasaglam dogdun insallah seninde oyle olur

Nefes darlığı yaşıyorum sürekli.
Sürekli açım, ama lezzetle bişey yiyemiyorum.
Azıcık yiyorum kocaman şişiyor ve nefes darligim fazlalasiyor.
Şikayet etmek gibi olmasın ama cidden zorlanıyorum 4. Ayda. Önceki aylarda da hep kus bulan diye geçti. Dilerim 5. Ayda en azından karnın içi rahatlar.

Arada bebek hareketleri hissediyorum 🥺 küçücük.

İnşallah canım ufacık bir ümide okadar çok ihtiyacım var ki
Allah ol der ve olur. Duanı eksik etme, hayırlısı ile sağlıkla kucagina almayı dile her zaman ama modunu da düşürme ki kötüyü cekmeyelim üzerimize.
Sürekli bebeği düşünme günlük hayatın akışına bak. Bir diziye başla, komik şeyler izle. Kitap oku. Yoksa ne zaman geçer ne düşünce biter.

Allah ol der ve olur. Duanı eksik etme, hayırlısı ile sağlıkla kucagina almayı dile her zaman ama modunu da düşürme ki kötüyü cekmeyelim üzerimize.
Sürekli bebeği düşünme günlük hayatın akışına bak. Bir diziye başla, komik şeyler izle. Kitap oku. Yoksa ne zaman geçer ne düşünce biter.
Öyle yapıyorum canım evde komedi izliyorum sadece yattığım için kolay geçmiyor günler

Nefes darlığı yaşıyorum sürekli.
Sürekli açım, ama lezzetle bişey yiyemiyorum.
Azıcık yiyorum kocaman şişiyor ve nefes darligim fazlalasiyor.
Şikayet etmek gibi olmasın ama cidden zorlanıyorum 4. Ayda. Önceki aylarda da hep kus bulan diye geçti. Dilerim 5. Ayda en azından karnın içi rahatlar.

Arada bebek hareketleri hissediyorum 🥺 küçücük.
Yaaa 🧡 kaçıncı haftadasınız

X