2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ay sey modundayim o tarz insanlara kopegin duasi gokten kemik hesabi 😂 nasibi olduktan sonra isteyen istedigini dusunup icinden gecirsin fark etmez ki rabbime emanet soylemek istiyosan soyle bence
Ahahahah çok haklısın. Sosyal medya da tatlı bir paylaşım yapma düşüncesindeyim ama tabi korkularımla hep erteledim 14. Haftaya gireceğiz inş. Bi diyorum artık paylaş ne zaman paylaşacaksın doğunca mı fln 🤣 sonra korku sarıyor içimi duruyorum

Biz söylemedik. Kilolu biriyim. Sen kilo mu aldın diyene de ödem diyorum. Çünkü kilom aynı 😬
😂😂 en azından kamufle edilmiş oldu. 52 kiloyum boyum 1.68. bariz göbek gösteri yapıyor. Bol şeyler giyiyorum dışarıda çok dikkat edilmedikçe şuanlık belli olmuyor ama eni sonu belli olacak

Ben kız goruyoedm ilk çocuğum da erkek olmuştu ama okdr çok kız gordum.ki
Acaba erkek görüp kızmi olucak 🤔🤔🤔 merak ediyorum artık pazartesiye randevum var 11+1 rim şuan inşallah gittigimde öğrenirim cinsiyetini gerçi bir kiziim bir oğlum var buda hayırlısı neyse o olur inşallah

Aşırı derecede her akşam rüyamda erkek goruyorum hep de aynı bebeği hiç değişmedi
Hayrolsun inş. Bir defa daha hamileliğimi öğrenmeden önce bebek emzirdiğimi görmüştüm. Ondan sonra hamile olduğumu öğrendim. Cinsiyetini de daha öğrenemedim 11 haftalıkken gittim daha erken dedi söylemedi doktor. Çok merak ediyorum hep dua edip uyuyorum belki rüyamda görürüm diye yok göremiyorum

bende bu aralar cok goruyorum ruya gece kac kere kalkiyorum ruyalarim yuzunden sacma sapan ruyalar goruyorum 😃
Aşırı derecede hemde saçma sapan akşam mesela eşimin elinde bıçak gördüm kan gördüm bağırarak kalktım yataktan acaba diyorum piskolojim mi bozuldu

Kızlar canım kızlar. Görmeden dost olduklarım. Yeni yılımız kutluu mutlu olsun. Sağlık, güzellik getirsin. Teker teker evlatlarimizi sağlıkla kucagimiza alalım Rabbim yardımcımız olsun. 🥰❤️
Amin cnm inşallah yeni yıl bize uğur getirsin sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım 😍😍

Slm hanımlar herkese mutlu yıllar diliyorum öncelikle . Benim bir sorum olacaktı son 2 haftadır cok af edersiniz kazbızım ve son 1 haftadır aşırı dercede arttı günlük 3 defa wc ye gidip her seferinde en az yarım saat otuyorjm ama malesef tık yok cok zor durumdayım artık aranızda benim gibi olanlar var mı neler yapıyorsunuz. Bilemiyorum beslenme bozukluĝundan kaynaklanıyordur belki halen bi seyler yiyemiyorum. Şişkinlikten mahvoluyorum artık

X