2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar beyazlariniz varmı napiyorsunuz benim insan içine çıkacak gibi değil bembeyaz vallah
Bende beyaz çok ama normalde de saç rengim açık olduğu için çok fark edilmiyor.dogal saç açıcı sprey sıkınca arada beyaz sarı kaynıyordu. Şimdi yeni uzayan beyazlar belli. Ona da olmadı soğan kabuğu kaynatirim biraz daha uzayınca. Soğanın dış kabuğu açık renk saçlarda doğal bir görüntü veriyor.

Ya ben 16. Haftayı doldurmayı bekliyorum. Sonra doktor onayı ile kuaföre gidicem.

Bir de ben saçları kestirmek kısacık küt yapmak istiyorum ama batıl inançlar peşimi birakmiyor. Kestirsem nooolur?
Kestirmenin bir zararı olmadığı sadece batil inanç olduğu söyleniyor. İçin nasıl rahat edecekse öyle yap

Kızlar beyazlariniz varmı napiyorsunuz benim insan içine çıkacak gibi değil bembeyaz vallah
Benim beyazlarım var hem de sadece önde şaka gibi.Hamilelikten önce ombre yaptırmıştım yaza kardeşimin düğünü var artık çeneme kadar iner dibim rezalet.Boyatmayı düşünmüyorum kokusu beni çok rahatsız ediyor boyanın zaten normalde de.
Ya ben 16. Haftayı doldurmayı bekliyorum. Sonra doktor onayı ile kuaföre gidicem.

Bir de ben saçları kestirmek kısacık küt yapmak istiyorum ama batıl inançlar peşimi birakmiyor. Kestirsem nooolur?
Benim de kestiresim var aslında uçları berbat oldu.Keşke adetten kalınca test yapmadan hemen gitseydim diyorum bazen 😅 çakallıkta ben.
Annem makas götürücem doğuma keseriz hemen sonra diyor ama kaç ay var daha.Asla kestirmemi istemiyor kendisinin kötü deneyimleri varmış.Batıl inanç diyorum ama bi taraftanda korkuyor insan.

Bende beyaz çok ama normalde de saç rengim açık olduğu için çok fark edilmiyor.dogal saç açıcı sprey sıkınca arada beyaz sarı kaynıyordu. Şimdi yeni uzayan beyazlar belli. Ona da olmadı soğan kabuğu kaynatirim biraz daha uzayınca. Soğanın dış kabuğu açık renk saçlarda doğal bir görüntü veriyor.
Benim simsiyah

Ceviz kabuğu (yeşil olan en dış kabuk ) da çok güçlü bir renklendirici iyi bir alternatif olabilir

Aynı durumdayım. Tam boyayacakken hamile kaldım ve şu an saçlarım berbat. 3 ay im dolsun boyatacam ven valla bi kere. Yoksa durulacak gibi değil. Bi buçuk ayda bir boyuyodum normalde şimdi bi görsen
Ben de öyle ya normalde de kendi saç rengime yakın bir renge boyuyodum saç tonu farkı yok ama beyazlarım çok rahatsız ediyo beni doktorum hamilelik boyunca boyamaya bitkisel boya da olsa karşıyım dedi ama çok rahatsız oluyorum saçımı hep topluyorum yine de çok belli oluyo beyaz beyaz

Ne güzel dua ettiniz Amin hepimiz sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız yavrularımızı🥰 valla bu kanamalar yüzünden hiçbir bebek eşyası falan bakmadım korkuma
Kanama olmasads çok erken zaten bı 6. Ayımızı görelim alırız herseyi

Kızlar çatlak kremi önerisi sıramız geldi sanırım 3. Ayın bitmesiyle göbüş çıkmaya başladı ☺️ aslında krem yerine doğal yağ kullanmayı düşünüyorum Hindistan cevizi kakao zeytin gibi yağlar. Siz neler yapıyorsunuz yada daha önceden tecrübesi olanlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim 🥰🌸
Bio oil catlak yagi kullaniyorum 👍🏻 duzenli kullaniyodum daha once zaten bacak bolgeme iyi bi yag tavsiye ederim

Ben de öyle ya normalde de kendi saç rengime yakın bir renge boyuyodum saç tonu farkı yok ama beyazlarım çok rahatsız ediyo beni doktorum hamilelik boyunca boyamaya bitkisel boya da olsa karşıyım dedi ama çok rahatsız oluyorum saçımı hep topluyorum yine de çok belli oluyo beyaz beyaz
Benim saçlarım ırsi erkenden beyazladı. Bi de kendi saçım siyah. Felâket durumdayim daha şimdiden😁 Farklı görüşler var bununla ilgili ama ben galiba 4 ayım dolsun bi kere boyicam. Havadar bi yerde maskeyle halledicem. Boyaya çok alışmış saçım kaşıntı yapıyor dökülüyor. Bi de hamile kalmadan önce biraz ertelemiştim tam boyicaktim hamile oldugumu öğrendim kaldi

Selamlar kizlar , mutlu saglikli yıllar herkese ☺️ benim doktorum 12. Haftadan sonra boyatabilirsin dedi dip boyasini. O zaman kestirip boyatmayi dusunuyordum. 16 da mi boyatmak lazim normalde , tereddut ettim simdi

X