2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Rabbim yardımcın olsun güzelim. Allah korktuklarimiza ugrastmasin o güzel bebeği size, sizi bebeğinize bağışlasın
Ne güzel dua ettiniz Amin hepimiz sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız yavrularımızı valla bu kanamalar yüzünden hiçbir bebek eşyası falan bakmadım korkuma

Kızlar çatlak kremi önerisi sıramız geldi sanırım 3. Ayın bitmesiyle göbüş çıkmaya başladı aslında krem yerine doğal yağ kullanmayı düşünüyorum Hindistan cevizi kakao zeytin gibi yağlar. Siz neler yapıyorsunuz yada daha önceden tecrübesi olanlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim

benimde oyle canim ara ara duruyor bi baktim ust uste atiyorum
Dün ne yediysem çıkardım. Kusmaktan boğazım tahriş oldu en son akşam boğazım yana yana bi çorba içmiştim onu da çıkardım. Acile gittik serum falan taktılar da biraz kendime geldim. Burda bi arkadaş bebeğini kaybetmişti şiddetli bulantım oldu yazmıştı o geldi aklıma korktum ama şükür bebeğim iyiymiş.
Eklemiş olayım özele gitmeme rağmen hasta kayıt sırası çok uzundu dışarı taşmıştı aman dikkat edin kendinize özellikle çocukları okula giden anneler. Tedbirli olmakta fayda var salgın çok fena

Ne güzel dua ettiniz Amin hepimiz sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız yavrularımızı valla bu kanamalar yüzünden hiçbir bebek eşyası falan bakmadım korkuma
Hepimizde aynı korku var canım. Ben cinsiyeti bile öğrenmeme rağmen dün lcw gittim başka bir şey için baktım çocuk reyonunda o kadar çok indirim var ki ama cesaret edemedim. Sadece yeni yıl hediyesi almış olayım diye kıyafet değil de bir battaniye bir kaç da çorap aldım. Rabbim o alışveriş yapma heyecanını sağlıkla mutlulukla hepimize yaşatsın. Şuan endişeli olduğumuzdan içimiz rahat bir şey alamıyoruz.

Benim cildim bir kurudu ki sormayın sırtım falan berbat kuruluktan kaşınıyorum şu an lierac kullanıyorum. Ama bu bitince mustelanın çatlak yağına geçmeyi düşünüyorum. Lierac güzel gibi ama ben çok kurulduğum için sanırım yetersiz kalıyor.

aynen bu salgin hemen gecmiyormuşda
gecmis olsun bu arada gecer bulantilarimiz insallah

Çok geçmiş olsun canım inşallah bugün daha iyi hissedersin kendini

Kızlar beyazlariniz varmı napiyorsunuz benim insan içine çıkacak gibi değil bembeyaz vallah
Ya ben 16. Haftayı doldurmayı bekliyorum. Sonra doktor onayı ile kuaföre gidicem.

Bir de ben saçları kestirmek kısacık küt yapmak istiyorum ama batıl inançlar peşimi birakmiyor. Kestirsem nooolur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…