2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben sırtımı dönük yüzümü dönük onu bile anlamıyorum canım acaba Dr nerden cinsiyeti anladık
Haha cnaım o bacak arasına bakmıştır ultrasonda farklı açılardan bakabiliyorlar ama çoğu doktor 15-16 dan önce garantisi yok söylenen cinsiyetin diyorlar o yüzden ben çok bel bağlamadım söylediklerine sadece tahmin diyo doktor net değil diyo :)

Kesin demedi bidaki geldiğinde kesinleşir ama erkek gibi duruyor dedi,

Cin takvime gorede benmki erkek cikiyor benm birde oglum var ona hamileyken benmde ayaklarim buzgibiydi bu hamileligimde erkek belirtilerim yok saglikli olsun erkek kiz fark etmiyor ama en ufak belirtiyi kiz olarak dusunuyorum artik

Benim de bugün karnım şiş elbise giydim normalde kazak falan giyince böyle belli olmuyodu elbise üstüme oturunca gerçekten hamile gibi görünüyorum çok ilginç kocaman değil tabi ama belli bebek olduğu
Ya bi tık benimde çıktı ama böyle hala gece fark etmeden karnımın üstüne yattığım zamanlar oluyor.

Kizlaar merhaba nasılsınız. Ben 3 gündür kusmuyordum yine öğürdüğüm oldu ama daha düzgün yiyebiliyorum hemen tikanmiyorum yine tiksindim şeyler çoğunlukta ama iyiyim. 10. Haftam yarın doluyor sanırım beta yüküm azaliyor.

Kızlar 12+6 haftalığız birkaç gündür bulantılarım neredeyse yoktu bugün sabahtan beri 2 kez kustum ve bulantılarım devam ediyor sizce anormal bir durum var mıdır ?
Sanmıyorum gel gitli oluyor canım normaldir. Eşim geçen gün sen oglumuzda 7. Aylarda bile bazen kusuyordum dedi. Unutmuşum eşim unutmamış yazık benden ne çektiyse

Selam kızlar nasılsınız nasıl gidiyor ? Ben bayadır giremedim hiç vakit olmadı.
Şeker yüklemesi ne zaman yapılıyor ?
Kızımda ne zaman yaptıklarını hatırlamıyorum gebelik şekerim vardı insülin kulanıyordum ve 2/3 gündr ağız kuruluğum ve bol su içme isteğim var ve şeker oldugunu anladım dun de makinelerimi çıkarttım yemekten önce 84 yemekten 1 saat sonra malesef 145 ti normalde 120/130 arası olması lazim yemekten sonra allahtan çok yuksek deği kama zaten çokta birsey yememiştim yeseydim daha da çıkardı terminim 17/01 de ozaman gidince söyleyecegim o zamana kadarda siyah ekmek ve kizimda uyguladigim doyeti uygulayacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…