2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
24-28 hafta arasi diye biliyorum şeker yuklemesini

Kızlar merhaba benim kanamam devam ediyor ama yarın akşam doktor kontrolüm var bana dua edin lütfen ben bugüne kadar 4 doktor gezdim en son gece kanamam olduğunda gittiğim hastanede acilde nöbetçi doktor buldum bi tane riskli hamilelikler üzerine üstelik ms hastası olduğumu da biliyor bana her şeyde çok hassas davranıyor memnunum doktorumdan şuan nöbetçi olarak kaldığı için akşamları bakıyor bana sizden ricam bana dua edin güzel haberlerle geleyim size

Allah yar ve yardımcın olsun haftan kaç oldu canım

Allah yardımcın olsun canım güzel haberler alırsın inşallah hangi şehirdesin acaba aynı durumdan muzdarip olduğum için soruyorum doktor açısından

Allah yardımcın olsun canım.Güzel haberlerle gel bize inşallah.

Benim de 11inci haftaya kadar kanamam devam etti canım. Kanama alanım hala var. Ama kanamam kesildi çok şükür. Sen de iyi haberler getireceksin inşallah Dualarım seninle

Benim de 11inci haftaya kadar kanamam devam etti canım. Kanama alanım hala var. Ama kanamam kesildi çok şükür. Sen de iyi haberler getireceksin inşallah Dualarım seninle
İnşallah canım hayırlı haber bekleyen herkes inşallah hayırlı haberler alır

İnşallah 3 haftadır sadece yatıyorum okadar bunaldım ki ama bebeğim için katlanıyorum

Rabbim yardımcın olsun güzelim. Allah korktuklarimiza ugrastmasin o güzel bebeği size, sizi bebeğinize bağışlasın

He
Duamdasn canm ben hala aktif olamyrm bugun yine çok bulantım var hemde nasıl nasıl13 hafta bitecek Allah'ım piskolojim bozuldu
Ahh ahh ben kendi kendime heralde geçiyor 3 gündür iyiydim dedim bugün mahvoldum 3 kere istiğfar ettim sürekli bulantım var yine ağlamaya başladım. Böyle olunca çok zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…