2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hayırlı olsun canım ben de dün öğrendim minik bir hanfendi bekliyorum

Kızlar bugün tarama testi için doktora gittim sürpriz bir şekilde cinsiyetini öğrendik oğluşum gayet sağlıklıymış kan taraması da inşallah temiz gelir başka cinsiyet öğrenen anneler var mı
Bende bugün gittim cinsiyeti söyleyeyim mi bir fikrim var dedi bizde istemedik kesin olsun-bir dahaki geldiğimizde bakalım dedik o da tamam dedi ikili test sonucu gelince tekrar bakacak bakalım neyimiz olacak. Ve hayırlı olsun kocanı unut aşkın geliyor artik

Aslında %51 ihtimal dedi doktorumuz ama ben yine de dayanamadım tabi valla daha ziyade benim pabucum dama gidiyor gibi hissediyorum şimdiden

Aslında %51 ihtimal dedi doktorumuz ama ben yine de dayanamadım tabi valla daha ziyade benim pabucum dama gidiyor gibi hissediyorum şimdiden
Doğrudur ve benim bir oğlum var şuan 4 yaşında gerçek ve sağ sevgi ondan hissettiğim sen benim herşeyimsin falan der bana ve beni kimseye değişmez eşimle oynar çok sever ama ben bir baskayim ayrılmaz benden ileride anlayacaksın ne dediğimi

Cinsiyetsiz şeyler alabilirsiniz yaz bebesi olacağı belli 0_3 ay bodylerden 10 tane filan alın en az yine üst kıyafet olarak bir takım beyaz ya da krem kahve tonları sarı da olur alın ve bence bodyleri hep beyaz alın yeni doğan kakası vs kolay çıkmaz yüksek derece vermek zorunda kalınca renkleri bozulmasın. Sonra mesela kendinize temiz pijama lohusa takımı alın bunları şimdiden alırsanız kafanız rahat eder Haziran temmuz geldiğinde de bak yarı fiyata almıştık dersiniz. Gerçi indirim dönemleri de bitti ama gözünüz açık olsun Şubat mart dönemi de kışlıklar indirime girer 3-6 aylık olanları alırsınız cinsiyete göre sonra Mayıs Haziran gibi büyük H&M indirimi oluyor onu da affetmeyin. Ben pandemiden bu yana böyle alışveriş yapıyorum şuan çocuklarım 15tl ye aldığım uzun kollu t-shirt leri 30tl'ye aldığım eşofman altlarını giyiyor.

Vitamin değerlerine bir baktırmalısın d ve b 12 eksikliği bende böyle yapıyor bir de açlık

Teşekkür ederim deneyiminiz için bende inşallah bu sekilde düşünüyorum bez ne kullandınız

Vitamin değerlerine bir baktırmalısın d ve b 12 eksikliği bende böyle yapıyor bir de açlık
Vitaminlerimde bir sorun yoktu geçen ay ama açlık da olabilir gerçekten akşam yemeğini erken yiyorum 5 gibi bı daha bişey yemiyorum aslında hep öyle yapardım ama şimdi vücudum buna dayanmıyo olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…