2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar benim oğlum hastaydı bana ve eşimde geçti çok fenayım ateşinde 37,5 doktor bebeği etkilemez merak etme dedi daha çıkarsa ilaç önerdi ama hem bulantı hem ağrılar oluyorum resmen bir de benden kötü olan kocam var çocuk daha tam iyileşmedi ayyy delirmedik bir ortamdayım

doktorum yazın da havuza göndermedi doktor girme dedi enfeksiyon kaparsın uğraşırız dedi ki normalde bile enfeksiyon riski.

Aynen şehir hastanesi cidden gidilecek yer degil. Benim gittiğimde Zekai Tahir burakdaydi operatör DR. Alanında iyi bı kadın şimdi özele geçmiş ona başladım inşallah iyi gider herşey. Raporuda o verdi zaten

Aynen şehir hastanesi cidden gidilecek yer degil. Benim gittiğimde Zekai Tahir burakdaydi operatör DR. Alanında iyi bı kadın şimdi özele geçmiş ona başladım inşallah iyi gider herşey. Raporuda o verdi zaten
İyi bari canım muayene ücreti nasıl aşırı pahalı muayene ücretleri ya doğum zaten başlı başına bir çöküş, 20 bin buluyor rahat. Bir ton doktor ve hastane araştırdım diğer şehirler ne kadar uygun fiyatlar ya Ankara uçmuş resmen.

9 kilo alsam göbek atarım ya, benim annemde aksine hep çok kilo almış.
Zaten 9 kilo alıp 4 kilo dogurduysa eve gittiğinde kilo olarak hiç dogurmamis gibi oluyor ne kadar güzel

Eskişehir'de bu şekilde malesef. Hepsi aynı, anlaşmış gibiler.

Ben de aynı durumdayım daha önce kaybettiğim için

Dayanamadığım için gittim doktora, antibiyotik yazdı. Doktorum dan rapor istedi doktorum da onayladı.çok tedirginim kullanmaya başladım ama aşırı da ağrı çekiyorum.. Öyle bir çıkmaz ki bu.. Umarım bebeğime birşey olmaz

kizlar merhaba. normalde agustos annelerinde uyeyim. ama bebisim temmuzun son haftasinada dogumu denk gelebilir:) bi gozumde hep burada. size bisey sormak istiyorum. bulantilar dayanilmaz hal aldi ben hicbisi yiyemiyorum. Prilam dr bulanti ilacini kullanan var mi aranizda?

Yarın tam 8 hafta olacak canım

Kullanman gerekmese şart olmasa vermezlerdi.İltihap enfeksiyon hem sana hem bebeğe daha zararli. Antibiyotik içmekle bişey olmuyor ben içmiştim oğlumda hiçbir sıkıntı olmadı için rahat olsun

15.500 e aldim canım Medical parkta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…