2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar benim oğlum hastaydı bana ve eşimde geçti çok fenayım ateşinde 37,5 doktor bebeği etkilemez merak etme dedi daha çıkarsa ilaç önerdi ama hem bulantı hem ağrılar oluyorum resmen bir de benden kötü olan kocam var çocuk daha tam iyileşmedi ayyy delirmedik bir ortamdayım

Ben yazıldım yüzmeye önümüz kış olduğu için doktor onaylamadı ısıtmalı havuzlardaki kloru gözenekler sıcak su olunca etmiyormuş bebeğe zararı oluyormuş paramı da iade etmediler öyle yandı canım zaten doktor izin verse de kanama alanı başladı yine gidemeyecekmiştim kısmet değilmiş soğuk su havuzunda yaza doğru sıkıntı olmuyormuş ama
doktorum yazın da havuza göndermedi doktor girme dedi enfeksiyon kaparsın uğraşırız dedi ki normalde bile enfeksiyon riski.

Bende doktorumu değişcem özelde gittiğimi iyiki paket olarak almamışım o kadından şimdi iyi bir doktor buldum gibi doç dr. Mehmet Fırat Mutlu var ona gidicem artık yüksek riskli gebelilik uzmanı perinatoloji alanı Şehir hastanesine hiç güvenmiyorum hep asistan doktor kafasını bile göstermiyor sağolsun değil muayene etmek.
Aynen şehir hastanesi cidden gidilecek yer degil. Benim gittiğimde Zekai Tahir burakdaydi operatör DR. Alanında iyi bı kadın şimdi özele geçmiş ona başladım inşallah iyi gider herşey. Raporuda o verdi zaten

Aynen şehir hastanesi cidden gidilecek yer degil. Benim gittiğimde Zekai Tahir burakdaydi operatör DR. Alanında iyi bı kadın şimdi özele geçmiş ona başladım inşallah iyi gider herşey. Raporuda o verdi zaten
İyi bari canım muayene ücreti nasıl aşırı pahalı muayene ücretleri ya doğum zaten başlı başına bir çöküş, 🤣 20 bin buluyor rahat. Bir ton doktor ve hastane araştırdım diğer şehirler ne kadar uygun fiyatlar ya Ankara uçmuş resmen.

Tartıdan tartıya da fark ediyo gerçekten doktorun yanında ben de evdekinden fazla çıkıyorum 2 kg kadar ama eve gelince kilo yine aynı tamamen tartı kaynaklı onlarınki daha hassas olabilir tabi orda ayakkabı bot falan da oluyo üstümüzde o da etkiliyo. İnşallah hiçbirimiz 30 kilo almayız ya annem beni 9 kg alıp 4 kg doğurmuş keşke ben de ona çeksem
9 kilo alsam göbek atarım ya, benim annemde aksine hep çok kilo almış.
Zaten 9 kilo alıp 4 kilo dogurduysa eve gittiğinde kilo olarak hiç dogurmamis gibi oluyor ne kadar güzel

İyi bari canım muayene ücreti nasıl aşırı pahalı muayene ücretleri ya doğum zaten başlı başına bir çöküş, 🤣 20 bin buluyor rahat. Bir ton doktor ve hastane araştırdım diğer şehirler ne kadar uygun fiyatlar ya Ankara uçmuş resmen.
Eskişehir'de bu şekilde malesef. Hepsi aynı, anlaşmış gibiler.

Kizlar kimseyi darlamak istem

İnanılmaz panik var üstümde. Bebeğini kaybeden arkadaşlar felan varya benim korkularım arttı. Mideyi kusmayı bıraktım acaba bebek iyi mi kalbi atıyor mu diye düşünüp duruyorum. Allah'ım yardım etsin bu günleri nasıl geçireceğim bilmiyorum.
Ben de aynı durumdayım daha önce kaybettiğim için 😓

Dayanamadığım için gittim doktora, antibiyotik yazdı. Doktorum dan rapor istedi doktorum da onayladı.çok tedirginim kullanmaya başladım ama aşırı da ağrı çekiyorum.. Öyle bir çıkmaz ki bu.. Umarım bebeğime birşey olmaz

kizlar merhaba. normalde agustos annelerinde uyeyim. ama bebisim temmuzun son haftasinada dogumu denk gelebilir:) bi gozumde hep burada. size bisey sormak istiyorum. bulantilar dayanilmaz hal aldi ben hicbisi yiyemiyorum. Prilam dr bulanti ilacini kullanan var mi aranizda?

Normal canım herkesten kan gelecek diye bişey yok vücudun emer inşallah kaçıncı haftadasın? Yat dinlen ben 6 haftadan beri yatıyorum inan sırtım falan uyuştu artık yatmaktan ama sadece evin içinde geziniyorum arada kalkıp progestanı sabah akşam fitil olarak kullanıyorum baya faydasını gördüm alanlarım küçüldü ondan sonra şimdi bendede leke durdı korkuyorum içerde büyüyor sa alan sızıntı yok diye ama yapacak pek bişeyimiz yok bu konuda yatıp dinlenmek dışında yat ki rahmin yer çekimi ile baskı yapmasın 12. Haftadan sonra daha aza iniyormuş risk bebek büyüdükçe de daha önemsiz oluyormuş kanama alanları.
Yarın tam 8 hafta olacak canım

Dayanamadığım için gittim doktora, antibiyotik yazdı. Doktorum dan rapor istedi doktorum da onayladı.çok tedirginim kullanmaya başladım ama aşırı da ağrı çekiyorum.. Öyle bir çıkmaz ki bu.. Umarım bebeğime birşey olmaz
Kullanman gerekmese şart olmasa vermezlerdi.İltihap enfeksiyon hem sana hem bebeğe daha zararli. Antibiyotik içmekle bişey olmuyor ben içmiştim oğlumda hiçbir sıkıntı olmadı için rahat olsun

15.500 e aldim canım Medical parkta

X