2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

gelirsin ziyaratimize belirtilerini tecrübelerini paylaşmaya mart benim 5.topiğim olacak toplamda da 2 seneyi geçiyor
Rabb'im bu yıl bitmeden ettiğiniz duaların kabulunu görmeyi nasip etsin. Benim 2hamileligimde hastanelerde geçti yatış yapılıyor bunda daha bişey yok şükür olmaz inşallah. Su bile içemiyorum zofran serumlarla ayakta kalıyorum oğlumda 1,5kg aldım kızımda -3kg ile doğuma girdim 1,5 2.aya yakın başlıyor herşey

Yaaa ( canım inşallah bu gebeliğin off dedirtmeyecek kadar sağlıklı ve kolay geçer . Herşeyin her dönemin zorluğu garklı tabi kimisi son güne kadar ayakta geçiriyor kimisi öğrendikten itibaren yatarak ve sıkıntılı. İnşallah bu defa seni de şaşırtır kolaylıkla sağlıkla kucağına alırsın

Aminnnn ecmain Rabb'im senden razı olsun ne güzel dua ettin ayyy yicem seni ya içime koyasim geldi

Aminnnn ecmain Rabb'im senden razı olsun ne güzel dua ettin ayyy yicem seni ya içime koyasim geldi
Canımsın Ne istiyoruz ki başka sağlıkla kucağımıza alıp sağlıkla hayırla evlat yetiştirmek.Allah hepimize nasip etsin inşallah gönlümüzdekini hakkımızda hayırlısıyla nasip etsin

Canımsın Ne istiyoruz ki başka sağlıkla kucağımıza alıp sağlıkla hayırla evlat yetiştirmek.Allah hepimize nasip etsin inşallah gönlümüzdekini hakkımızda hayırlısıyla nasip etsin
Aminnnnn dualarını tez vakitte yaşaman dilegiyle bu arada ben hala eşime hamile olduğumu söylemedim

O nasil bir sabır ya bende iştiyorum ondan ben direk teste daha çizgiyi görmeden söylüyorum ama bu sefer tutmam lazım kendimi hamile kalırsam
Ben de direkt söylüyoruö garibim heveslenmesn umutlanmasın diye benim umudum devam etse de ona söylemiyorum ilk negatifte söylüyorum hemen

Ben de direkt söylüyoruö garibim heveslenmesn umutlanmasın diye benim umudum devam etse de ona söylemiyorum ilk negatifte söylüyorum hemen
Ay ben bu ay olursa soylemicem kendim kan testimi yptiririp iyice emin olurum oyle soylerim hep heveslendiriyorum adami bide bunda herkes duydu sonra kimyasal oldu simdi herkes cocuk istediğimizi biliyor sormaya başlarlar artık ama bilemedim iste hic kimyasal ne yaşamadım bilmiyorumki değerim düşüktü ama oglumdada oyleydi artar diye düşündüm soyledim bana guzel bir ders oldu artık

Aynen cnm bende kimyasalım da Bi kaç arkadaşıma söylemiştım
Şimdi hrkes bılıyor istedıgımızi

Zaten kımınle karşılaşsam ilk soruları 2.yi düşünmüyormusun daha?
Okdar çok duydumki bu soruyu

Aslında söylemıceksın
İstıyoruz kısmet deyınce millet soruyor ve istedıgımuzı bılıyor ve bekliyor
direkt herkese düşünmüyoruz dıceksın
Bnada ders oldu arkadasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…