2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Selam kizlar
Bugün yumurta takibi icin Dr a gittim.
Sağda 11 mm yumurtam oluşmuş. Solda yok maalesef.
Geçen ay klomen ve catlatma iğnesi duphaston ve folik asit kullanmıştım geçen ay sağda 16 mm solda 11 mm ve 14 mm 3 yumurtam oluşmuştu. Maalesef olmadı. Nasip.
Bu ay sadece yumurta kalitesi için gonamax bir de vitamin olarak omepa q10 kullaniyorum. Bir de ekstra Dr a yumurta takibi için gidiyorum. Pazartesi çarşamba ilişki perşembe de öğleden sonra gel çatlamış mi diye bakalım dedi.
Tek tesellim klomen kist yapmamış kist yok çok şükür.
Umarım bu ay güzel haber alabilirim vajinal ultrason ile bakıyor hep diğer ultrason sağlıklı değil dedi

Benimde geçen ay sagda tek yumurtaydı canım tuttu ama kimyasal oldu önemli olan yumurtanın kalitesi çoklugu degil

Selam kızlar
Ben bugun doktordan geldim
Evime yakın özel Bi hastanede prof. Doktora gittim
Bu ay yumurtlama takıbı istediğimi söylemiştim

Bugun reglimin 3. Günü
Vajinal ultrasonda ileri derecede pcos var dedi(2 ay önce gittiğim Baska Bı doktor az derecede demişti)
Hormon tahlılerımı yeni yaptırmıştım zaten sorun yok dedi
Ama e2 kan tahlilini tekrar istıyorum dedi
2 ay önce E2 '52' çıkmıştı, bu sefer 29 çıktı
Gayet iyi dedi

Evde famera var hocam dedim
Önce bugun başla dedi.
Adetim 10 gun suruyor deyınce 5. Gun başla dedi.
P. Tesi başlayacagim ilaca, c. Tesi kontrole gideceğim.
İğne verecek mi bılmıyorum.

Ayrıca sperm tahlılı ve rahım filmi istedi önümüzdeki aylarda.
Çok kafaya takma fazla Bı sorunun yok dedi
Muayene ücreti+tahlil+sperm tahlılı+rahım filmi derken bu iş bayaa pahalıya mal olacak belli

Çok sukur Bı evladım var bu ay bu sekılde ilerleyip, Bi kaç ay yumurta takıbı yaptırıp, eger Olmassa önümüzdeki aylarda akışına bırakacagım

Yılbasında kimyasal geçirdiğimi soyledım, yınede rahım filmi olursa iyi olur dedi.
Buyuk ıhtımal her ay yumurtlamıyorsun dedi

Bu sekılde kızlar bakalım hayırlısı
Famerayla yumurtalarım buyuyecekmi bakalım, merak içindeyım

Hayırlısı olsun canım şifa olsun inşallah
Diğer seçeneklere testlere gerek kalmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…