2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aynen cnm bende kimyasalım da Bi kaç arkadaşıma söylemiştım
Şimdi hrkes bılıyor istedıgımızi

Zaten kımınle karşılaşsam ilk soruları 2.yi düşünmüyormusun daha? 🥴
Okdar çok duydumki bu soruyu

Aslında söylemıceksın
İstıyoruz kısmet deyınce millet soruyor ve istedıgımuzı bılıyor ve bekliyor
direkt herkese düşünmüyoruz dıceksın
Bnada ders oldu arkadasım 😉
Onceden oyle diyordum da artık kimyasaldan sonra pek inandırıcı gelmez aman sanki onlara ne biri bana yumurtaliklarin için ilaç var onu kullansana dedi esi eczacı iyide istemiyorum ki dedim pek inandırıcı gelmiyor herhalde illa istememiz lazım mış gibi ki gerçekten düşünmüyorduk o zaman bana kalsa ben yine istemiyordum oğlum çok istiyor diye bıraktık korunmayi olmayınca içimde böyle tuhaf bi istek oluştu suan cok istiyorum 1 yıldan fazladır da olmuyor ben sandım ki korunmayi bırakınca hemen olacak 2 hamilelik yaşamıştım onlar hemen olmustu ama nasip artık rabbim bekletiyor sa güzelleştiriyordur diyip bekliyorum 🥲🥰

Çok heyecanlandım 🤩 yarın predictor alıp yapacağım evde kaset test olduğu için bununla yapabildim
Bence hiç ona o kadar para harcama kuzum eczanede baya pahalı hatta direk kan ver yada kaset al bi kac tane onunla takip et nette ki 40 TL'lik ürünü 130 filan satıyormuş eczacilar bide gördüğüm kadarıyla hemen hemen aynı çizgiyi veriyor tabiki yine sen bilirsin 🥰

Bence hiç ona o kadar para harcama kuzum eczanede baya pahalı hatta direk kan ver yada kaset al bi kac tane onunla takip et nette ki 40 TL'lik ürünü 130 filan satıyormuş eczacilar bide gördüğüm kadarıyla hemen hemen aynı çizgiyi veriyor tabiki yine sen bilirsin 🥰
Evet daha mantıklı direkt kan vermek bence de yarın duruma göre bakacağım ☺️☺️

Hayırlısı olsum canım ya bizim 14 şubatçılardan bir sezen0782 sezen0782 çıktı inşallah o nunki olsun bari de onunla bizde umutlanalım
Biz de martta inşallah kaçıncı günü adet oldun yami iğnenin önümğzde ki ay da yapacak mısın bişey
Balım teşekkür ederim rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah kanda da güzel sonuçlar alırım

Onceden oyle diyordum da artık kimyasaldan sonra pek inandırıcı gelmez aman sanki onlara ne biri bana yumurtaliklarin için ilaç var onu kullansana dedi esi eczacı iyide istemiyorum ki dedim pek inandırıcı gelmiyor herhalde illa istememiz lazım mış gibi ki gerçekten düşünmüyorduk o zaman bana kalsa ben yine istemiyordum oğlum çok istiyor diye bıraktık korunmayi olmayınca içimde böyle tuhaf bi istek oluştu suan cok istiyorum 1 yıldan fazladır da olmuyor ben sandım ki korunmayi bırakınca hemen olacak 2 hamilelik yaşamıştım onlar hemen olmustu ama nasip artık rabbim bekletiyor sa güzelleştiriyordur diyip bekliyorum 🥲🥰
Aynen Cnm inandırıcılığı kalmadı
Ama Bn bu sorularla çok fazla karsılasıyorum
Artık ne cvp verecegımi şaşırdım
Bnde istemıyordum fakt oğlum çok istıyor
Şuan deli gbi bnde istıyorum
Onu kardessız bırakmak istemıyorum
4 aydır da korunmuyorum
Nasip artık🙏

Tek doktorla kalmamak lazım canım işte bende sağlıklı dedi diye için rahatti sen hormon testlerine vs baktır zaten doktor istiyor gerekli ne varsa ama üç aydır olmuyir dersen istemez diye dusunuyirum en az alti ay de sen yine sen bikirsun de
Aynen 8 ay falan demeyi düşünüyorum 🙈

Evet daha mantıklı direkt kan vermek bence de yarın duruma göre bakacağım ☺️☺️
Canım dur hemen kan verme 😅
Yok erken gebelik testi yapma, yok kan verme 😄
Her kafadan Bi yorum gelıyor değil mi🤭
Canım inşallah vardır ve bebiş senınledir
Predictor bosuna para verıp alma
Kaset test al ve koyulaşmayı takıp et
Yarın sabahta çıkarsa var demektir 🤩
Yerıne olsam Bi kaç gun sonra kan verip yüksek değerle öğrenirdım
Tabii ki sen bılırsın yınede
Haberdar et bizide😉

Aynen cnm bende kimyasalım da Bi kaç arkadaşıma söylemiştım
Şimdi hrkes bılıyor istedıgımızi

Zaten kımınle karşılaşsam ilk soruları 2.yi düşünmüyormusun daha? 🥴
Okdar çok duydumki bu soruyu

Aslında söylemıceksın
İstıyoruz kısmet deyınce millet soruyor ve istedıgımuzı bılıyor ve bekliyor
direkt herkese düşünmüyoruz dıceksın
Bnada ders oldu arkadasım 😉
Aynn bnde çevreme hep düşünmüyorum ama Rabb'im verirse yapacak bişey yok diyordum eşimin sıkıntısı olduğu için yıpratmaya gerek yok Rabb'im biliyor içimizi istiyorum dedikçe herkes soruyor böyle herkesin çenesi kapanmış oluyor.

X