2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Onceden oyle diyordum da artık kimyasaldan sonra pek inandırıcı gelmez aman sanki onlara ne biri bana yumurtaliklarin için ilaç var onu kullansana dedi esi eczacı iyide istemiyorum ki dedim pek inandırıcı gelmiyor herhalde illa istememiz lazım mış gibi ki gerçekten düşünmüyorduk o zaman bana kalsa ben yine istemiyordum oğlum çok istiyor diye bıraktık korunmayi olmayınca içimde böyle tuhaf bi istek oluştu suan cok istiyorum 1 yıldan fazladır da olmuyor ben sandım ki korunmayi bırakınca hemen olacak 2 hamilelik yaşamıştım onlar hemen olmustu ama nasip artık rabbim bekletiyor sa güzelleştiriyordur diyip bekliyorum

Çok heyecanlandım yarın predictor alıp yapacağım evde kaset test olduğu için bununla yapabildim
Bence hiç ona o kadar para harcama kuzum eczanede baya pahalı hatta direk kan ver yada kaset al bi kac tane onunla takip et nette ki 40 TL'lik ürünü 130 filan satıyormuş eczacilar bide gördüğüm kadarıyla hemen hemen aynı çizgiyi veriyor tabiki yine sen bilirsin

Evet daha mantıklı direkt kan vermek bence de yarın duruma göre bakacağım

Balım teşekkür ederim rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah kanda da güzel sonuçlar alırım

Aynen Cnm inandırıcılığı kalmadı
Ama Bn bu sorularla çok fazla karsılasıyorum
Artık ne cvp verecegımi şaşırdım
Bnde istemıyordum fakt oğlum çok istıyor
Şuan deli gbi bnde istıyorum
Onu kardessız bırakmak istemıyorum
4 aydır da korunmuyorum
Nasip artık

Aynen 8 ay falan demeyi düşünüyorum

Evet daha mantıklı direkt kan vermek bence de yarın duruma göre bakacağım
Canım dur hemen kan verme
Yok erken gebelik testi yapma, yok kan verme
Her kafadan Bi yorum gelıyor değil mi
Canım inşallah vardır ve bebiş senınledir
Predictor bosuna para verıp alma
Kaset test al ve koyulaşmayı takıp et
Yarın sabahta çıkarsa var demektir
Yerıne olsam Bi kaç gun sonra kan verip yüksek değerle öğrenirdım
Tabii ki sen bılırsın yınede
Haberdar et bizide

Aynn bnde çevreme hep düşünmüyorum ama Rabb'im verirse yapacak bişey yok diyordum eşimin sıkıntısı olduğu için yıpratmaya gerek yok Rabb'im biliyor içimizi istiyorum dedikçe herkes soruyor böyle herkesin çenesi kapanmış oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…