2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Allah razı olsun bende hepimize dua ettim cuma günü türbede

Anladim canim cok tesekkurler bakalim ne olucak kokusuz enfeksiyon degil hamilelikde olmasa nasip, adetden sonra meganola baslayacam zaten olsada cabuk olsun bari

Kizlar 2 gün onceye kadar belim sırtım kasıklarim agriyodu birden agrilar kesildi boyle yaşayıp hamile olan var mi bat a 2 gün kaldi

Merhaba, bende sizinle benzer durumdayım. Çatlatma iğnesinin 9. günündeyim şuan. 24 şubat Bat.
Fakat iğnenin 6.gününden itibaren başlayan bel ağrım var. 6. Günü baya şiddetliydi hatta. İlerleyen günlerde de aralıklarla oluyo hep bel ağrım. Umarım yerleşme belirtileridir. Bebişlerimiz bizimledir umarım

selamlar kızlar, pazar günü adet günüm. 4,6,7 şubatı değerlendirmiştik. Az önce test yaptım negatif çıktı. İlk idrarla yapmadım ve az bi idrarla yaptım. Testimin markası comfort. Gebelik olsaydı Şimdiye kadar olsaydı çıkmaz mıydı ?

benim 47 idi hemen bir ay içinde düştü dostinex kullandım sonra da bir daha yükselmedi nisan ayında 47 idi şimdi hep normal seviyelerde canım çok kolay düşen bir hormon ama devamlı kontrol halinde tut doktorum benden 2 ayda bir istiyor hala benim prolaktin hariç tüm hormonlar güzeldi şükür

birde canım e2 için doktor yediklerinden östrojen yükselir demişti ona biraz dikkat et mesela ben hayıt tohumu kullanmıştım o ay östrojeni yükselttiği için kist oluşmuştu prolaktini de sade soda incir vs çok yükseltiyor onlara da dikkatt

aynı zamanları değerlendirmişiz benim de bu gün negatifti bende predictor ile yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…