2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

rabbim en kısa zamanda inşallah sana hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin bugün çok dua edelimm

OVİTRELLE GECİKME YAPAR MI KIZLAR? DÜN OLMASI GEREKİYORDU OLMADI,BUGÜN İĞNENİN 18. GÜNÜ.HİÇ GECİKMEM OLMAZDI SAATİ BİLE ŞAŞMAZ NORMALDE İĞNEDEN GECİKEBİLİYOR MU
Ben 17. Günün gecesi 18 inci gğnde tam olmuştum canım normal döngümden 5 gün uzamıştı

Başka sorun yoksa demek zamanı diğil..abur cubur yemeyin..yürüyüş yap..bol su yeşıllık..kahvaltini güzel et..avokado yiye bilirsin..gerçi bunun yarısını bile artık ben etmiyorum
Aynen ben de artık hiç bişey yapmıuorum şunu yiyeyim bunu tüketeyim falan hevesim kaçtı koyverdim bu ay yine

Daha fazla denediğinizi söyle bence

Kandiliniz mübarek olsun kızlar Allah ölenlerimize rahmet kalanlara sabır sağlık kolaylık iman versin inşşallah.evlerimize sağlık huzur bereket versin kazadan beladan korusun inşallah. Ve hayırlısıyla sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin tez vakitte inşallah hepimize

Kızlar sabah ilk idrarla yaptım. Çatlatma iğnesinden sonra 10ncu gün. Hemen silik çizgi belirdi ama ekranda çok çıkmamış galiba

14.gün kan verin öncekiler yanıltıcı oluyor.Yaşadım çünkü
Iğnenin etkisiyle mi pozitif çıkıyor?

Aynen ben de artık hiç bişey yapmıuorum şunu yiyeyim bunu tüketeyim falan hevesim kaçtı koyverdim bu ay yine
Valla çok salmadım ama mesela ben yumurtayı sevmem..zorla yiyordum..üşenmeden salatalar ediyordum..ama şimdi bu kadarını etmiyorum..ama tüp bebeğe gidicem diye mecbur yine başlamalıyım..Ama sen etme kuzum..bak hatda hemen aşılamaya geç olmadı tüp bebek..bekleme..biz 20 üstünde diğiliz..tüp bebeğe gidince Allah korusun orda ne sorunlar çıkıyor..biz mesela diyoruz ya sebebsiz olmuyor aslında hepimizin gizli sebebi var..

13.de pozitif cıkmış oyle kalaydi ne getek var negatife dönmeesine:)

Ben igne olmadim kendisi çatladı, 5,5 gün önce, bimin sağı ağrıyor tutulmuş gibi, sendede oldu mu?

Merhaba canm benimde aynı sıkıntı var prolaktinle E2 hirmonum yüksek çıktı henüz ilaca başlamadım randevu almaya calisiyirum endokrin bölümünden rahim filmim temiz bekliyirum adet gunumu inşallah hamiş kalmışızdir senin prolaktin kaç çıktı

13.de pozitif cıkmış oyle kalaydi ne getek var negatife dönmeesine:)

Ben igne olmadim kendisi çatladı, 5,5 gün önce, bimin sağı ağrıyor tutulmuş gibi, sendede oldu mu?
Evet bende de oldu birkaç gün sağ sonra sol ağrıdı.takip eden günlerde de rahmimin tam ortası iğneyle kazınıyor gibi ince ince acıyordu kesin tuttu demiştim ama hala görünürde bişi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…