2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bence hiç bekleme canım aynı yastayiz benim 8 ayım olmadı henüz ikinci ayda gittim bende özele biseyin yok yunurtalikalr iyi dedi gönderdi beş ay olmayınca yine gittim bu sefer gittihim başka doktor yumurta tembelliği var dedi bir sürü tahlil istedi eğer durumun varsa yaptırabilirsen özele git ama ben baktım herşey çok pahalı devlete başladım hormon testi rahim filmi kültür simir testi derken hepsini yaptırmak hem maliyetli hemde zaman alıyor tedavi süreci uzun oluyor yaptır kafan rahat etsin en azından ben saglikliykm sanıyordum ama hormonlarim da sıkıntı çıktı

Evet bende de oldu birkaç gün sağ sonra sol ağrıdı.takip eden günlerde de rahmimin tam ortası iğneyle kazınıyor gibi ince ince acıyordu kesin tuttu demiştim ama hala görünürde bişi yok
Kuzum sağ kısmı sanki belimin tutulmuş gibi zonkluyor, kalçamın hemen üstü.
Sendede boyle miydi?

Ve yumurtlamadan beri hani adet gelmesine yakın sökülme ağrısı olur ya, normal kasık ağrısı değil, öyle ağrıyor, her an geldi gelecek gibi.

Kızlar sabah devlet hastanesinde hormon testi için kan verdim ama e nabızda halen sonuçlar çıkmadı. Verenler varsa ne zaman çıkmıştı sonuçlarınız?

Merhaba kizlar kati beyaz akinti hamilelik belirtisi ola bilirmi? Daha once boyle olmamisdi enfeksiyon olmasindanda korkuyorum yeni bitdi o mualicelerim

Ben de yaptım bu ay. İnşallah fayda eder hiç istemeye istemeye içtim
Çörekotu balı annem eskiden bize sabahları verirdi. Hep söylerdi de çörek otu her devadır diye. O zamandan alışkınım ben zaten tadına falan hiç yabancılık çekmedim:) inşallah faydası olur hepimize

Merhaba kizlar kati beyaz akinti hamilelik belirtisi ola bilirmi? Daha once boyle olmamisdi enfeksiyon olmasindanda korkuyorum yeni bitdi o mualicelerim
Benim de geçtiğimiz hafta losyon gibi beyaz akıntım oldu bayağı fazlaydı sonra su gibi akıntıya dönüştü. Kokusuzdu o yüzden hamilelik olabilir mi diye düşünüyordum ama regl oldum bu hafta koku varsa enfeksiyon olabilir yoksa umarım hamileliktir üsütmeden dolayı falan da olabiliyor sanirim

Aynen öyle canım illaki sebebi var ki biz de iki taraflı da var zaten.vBir sonraki ay aşılama yapçam kısmet olursa geçen ay iğne ilaç bu ay saldım şimdilik. Nasip bakalım artık

Merhabalar .
iki kızım var birini 21 birini 23 yaşında doğum yaptım . Şans eseri hamileliklerdi . Şükürler olsun iyi ki varlar .
babaları ile ayrıldık. 2. evliliğimi yaptım . 6. ay denememiz ve hamile kalamadım. Eşim cocuk istiyor. kadın doguma kontrole gittim rahimde yara oldugunu söyledi . Yakılması gerekli dedi . Çok bir sorun olmadıgı için yaktırmadım . ultrasonda yumurtalıklar sağlıklı görünüyor dedi. bir yıl olmazsa gelin dedi. Ama bende daha önce böyle bir durum yaşamayınca sitres başladı . İllaki rabbimin bildigi vardır kaderdir . Bir sorun varsa da sebebine sarılmak lazım . bilmiyorum ne yapmalıyım benim gibi ilk gebeliğinden sonra hamile kalmada zorlanan oldu mu zmanla hormanlar degisebilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…