2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hamamlar ben 15 Şubat da pik gördüm ama çatlama gününü tam anlayamadım sizce catlama 16 Şubat damı olmuş 17 Şubat yani bugün mü bi bakarmısınız size zahmet eget bugünse değerlendirmek istiyorum dün değerlendirmiştim
C32FB1C3-A1BE-4905-B4C1-3AA7B024671F.jpeg

selamlar kızlar, pazar günü adet günüm. 4,6,7 şubatı değerlendirmiştik. Az önce test yaptım negatif çıktı. İlk idrarla yapmadım ve az bi idrarla yaptım. Testimin markası comfort. Gebelik olsaydı Şimdiye kadar olsaydı çıkmaz mıydı ?
Cevap verecek kimse yok mu ?

benim 47 idi hemen bir ay içinde düştü dostinex kullandım sonra da bir daha yükselmedi nisan ayında 47 idi şimdi hep normal seviyelerde canım çok kolay düşen bir hormon ama devamlı kontrol halinde tut doktorum benden 2 ayda bir istiyor hala benim prolaktin hariç tüm hormonlar güzeldi şükür
Emar istedi mi peki cnm bende pazartesiye buldum randevu gidicem bakiyim ilaç başlatır umarım

birde canım e2 için doktor yediklerinden östrojen yükselir demişti ona biraz dikkat et mesela ben hayıt tohumu kullanmıştım o ay östrojeni yükselttiği için kist oluşmuştu prolaktini de sade soda incir vs çok yükseltiyor onlara da dikkatt 🙂🙂
Ay neler çıkıyor ya valla kadın olmak zor 😄 saol canım tavsiyen için hala gebelik oluşmadı mi senin peki hormonlar da düzene girmiş

Benim umudum var hala, bu ay kasık ağrılarım çok oldu. Normalde benim adet olduktan sonra ağrım olur o da kasık ağrısı değil daha çok sancı şeklinde . Bu sefer bildiğin kasık ağrısıydı ve de çok farklıydı ilk defa oldu ve 2 gündür sürekli uykum var 🙁
benimde öyle bacağa vuran ağrım var çok kasıklarım ağrıyor ama ben rahim filminden dolayı diye düşünüyorum

hayır onun için değerin çok yüksek olması ve ilaçla azalmaması gerekiyor bu değerler bir ayda düşebilen değerler senin kaç canım prolaktin?
51 çıktı benim de dün dahilye doktoru endokrine yönlendirdi çok yüksek değil ama endokrin karar versin emar çekip cekmeyecgibe dedi salladı başından anliycan

Ay neler çıkıyor ya valla kadın olmak zor 😄 saol canım tavsiyen için hala gebelik oluşmadı mi senin peki hormonlar da düzene girmiş
yok canım oluşmadı olmaması için bir sebep yok ne bende ne de eşimde sanırım stresten olmuyor valla anlamıyorum artık

51 çıktı benim de dün dahilye doktoru endokrine yönlendirdi çok yüksek değil ama endokrin karar versin emar çekip cekmeyecgibe dedi salladı başından anliycan
dostinex ile hemen düşer sakın merak etme için rahat olsun çok kolay düşüyor ilaçtan sonra benim olması gerekenden bile düşük çıkmıştı 😂

Hamamlar ben 15 Şubat da pik gördüm ama çatlama gününü tam anlayamadım sizce catlama 16 Şubat damı olmuş 17 Şubat yani bugün mü bi bakarmısınız size zahmet eget bugünse değerlendirmek istiyorum dün değerlendirmiştim Eki Görüntüle 3207344
Bence en acil tarafından yine değerlendir ama dün akşam olduysa ve çatlama bugünse yakalamışsındır muhtemelen. Insallah yani 🙏

X