2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Reglimden bir gün önce bile negatif çıkmıştı benim , tam regl günü sabah pozitif çıktı silik çizgi ile , Allahtan ümit kesilmez benim de en büyük belirtim uykuydu hala da öyle

Bu prolaktin de stres yukseltirmis ya canım yaş kaç peki bu c life dan çok hamile kalan var duydun mu bilmiyorum ona başlamayı dusunuyirum bende
25 yaşındayım yaşım genç daha ama süreç yoruyor insanı benim ailem arıcı aktarlarımız var ondan dolayı takviye olarak bişey almama gerek kalmıyor ondan dolayı

Reglimden bir gün önce bile negatif çıkmıştı benim , tam regl günü sabah pozitif çıktı silik çizgi ile , Allahtan ümit kesilmez benim de en büyük belirtim uykuydu hala da öyle
Uyku belirti olarak nasıl anlatır mısınız ? Benim de testlerim negatif ama bir belirtim yok belirgin.Bir Ümit bekliyorum.

Bu prolaktin de stres yukseltirmis ya canım yaş kaç peki bu c life dan çok hamile kalan var duydun mu bilmiyorum ona başlamayı dusunuyirum bende
Benim 2. Ayım c life da
İlk ayımd gercekten hamile olduğumu hissettim tüm yumurtlama belirtilerini dibine kadar yaşıyorsun . Regl günü cok silik bir çizgi cıktı . Reglüm 2 gün geçti daha sonra aşırı bi kanamam oldu . Büyük ihtimalle kimyasal yaşadığımı düşünüyorum . Bakalım bu ay ne olacak

Eklentiler

• IMG-20230213-WA0011.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 107
Uyku belirti olarak nasıl anlatır mısınız ? Benim de testlerim negatif ama bir belirtim yok belirgin.Bir Ümit bekliyorum.
Tabiki , benim de hiç belirgin belirtim yoktu hatta normalde regl öncesi göğüslerim ağrır regl olunca dinerdi bu sefer o da yoktu sadece sürekli esniyordum hep yorgundum hep bir halsizlik hakimdi üstümde o

Hamilesin ve mide bulantin vs.yokmu ?
Çok şükür maşallah yok kokulara daha duyarlıyım o midemi bulandırabılıyor ama normal düzeyde öyle baskın bulantı kusma durumu , ağır sancılar , göğüs ağrısı yok hoş korkutuyor bazen bu durum beni , neden yok diyorum kaldı ki heniz kandan baktıramadık bile yurt dışındayken ve hala bekliyorum

Ay maşallah maşallah hiç yaşamazsin inşallah 9 ay boyunca benimde adetim 8 gün geçti ara sıra geciktigi için heveslenmek istemiyorum kimyasallar geçirdim daha önce . Şimdi de belirti vs. Yok midem bulanmayinca hamilelik olacağını pek sanmıyordum . Ama görüyorum ki mide bulantısı olmadan da yaşayanlar varmış:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…