2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar günaydın. Bugün çatlatma iğnesinden sonraki 8.günüm. Dün aşırı uykum olmasına rağmen gece hiç uyuyamadım. Bir türlü uykuya geçemedim. Sahur yaptıktan sonra. Sabah uyurken aşırı derecede sıcak basması yaşadım. Bat 26-27 Şubat bu iğnenin bir etkisi olabilir mi? Ağız kuruluğu da hâla devam ediyor.

OVİTRELLE GECİKME YAPAR MI KIZLAR? DÜN OLMASI GEREKİYORDU OLMADI,BUGÜN İĞNENİN 18. GÜNÜ.HİÇ GECİKMEM OLMAZDI SAATİ BİLE ŞAŞMAZ NORMALDE İĞNEDEN GECİKEBİLİYOR MU

Bizdede sorun yok..rahim filminden 5 ay sonra hamile kaldım..ama bence ben takviyeler kullandım ondan oldu yani kesin bilemedim hangisi etki etdi ama kürtaj oldum..toplam 2 sene oldu çocuk yok..sebebsiz infertilite
benim ailem arıcı ondan dolayı zaten karışım vs yiyoruz bal polen arı sütü başka ne kullanabilirim acaba? şu an d vitamini folik asit ve b vitamini de kullanıyorum aynı zamanda

OVİTRELLE GECİKME YAPAR MI KIZLAR? DÜN OLMASI GEREKİYORDU OLMADI,BUGÜN İĞNENİN 18. GÜNÜ.HİÇ GECİKMEM OLMAZDI SAATİ BİLE ŞAŞMAZ NORMALDE İĞNEDEN GECİKEBİLİYOR MU
Benim henüz gecikmedi kaç günlerdir ağrımda var ama normal periyotta olmam lazımdı aslında bende merak ediyorum bunun cevabını bende 30 Ocak ta oldum iğne mi

benim ailem arıcı ondan dolayı zaten karışım vs yiyoruz bal polen arı sütü başka ne kullanabilirim acaba? şu an d vitamini folik asit ve b vitamini de kullanıyorum aynı zamanda
Başka sorun yoksa demek zamanı diğil..abur cubur yemeyin..yürüyüş yap..bol su yeşıllık..kahvaltini güzel et..avokado yiye bilirsin..gerçi bunun yarısını bile artık ben etmiyorum

Bal çörek otuna başladım adetin 2. Gününden 12. Gününe kadar yazıyordu o şekilde kullancam ben de

Valla bilmiyorum ama etkiler diye düşünüyorum sonucu bende bi kac gundur ağrım var diye yapıyorum tam anlamıyla pozitif olmadi zaten testimde bitti artık sansa yapacak bisey yok
Tamam cnm teşekkür ederim akşam yemeği yiyip bir bardak su ile yapayım testi birde öyle deneyeyim ama büyük ihtimal geçmiştir yumurtlamam ve ben teste güvenip devam etmiştim

Kızlar biz 3 aydır deniyoruz olmuyor yaşım 29 bir doktora gitmek istiyorum evet çok erken ama hiç gitmedim bir sene kafamdan beklemek istemiyorum ya bir sorun varsa neden bekleyeyim burda çok hikaye duydum boşuna beklemişiz sperm azmış kist varmış vs .. özele giderim devlete gitmem doktora daha fazla süredir denediğimi mi söylesem yoksa açıkça kaygımı anlatsam mı ne dersiniz ?

Başka sorun yoksa demek zamanı diğil..abur cubur yemeyin..yürüyüş yap..bol su yeşıllık..kahvaltini güzel et..avokado yiye bilirsin..gerçi bunun yarısını bile artık ben etmiyorum
valla yaşamayan anlamaz şu mübarek günde rabbim bizim dualarımızı duysun her ay tekrar tekrar umutlanmak yoruyor insanı benden sonra bebek düşünen arkadaşlarım doğum yaptı istemeyenler hamile kaldı biz bir adım ileri gidemedik

şu an gitsen bile kam değerleri ister sadece başka bir şey yapmıyorlar eve gönderiyorlar 1 seneden önce asla bişey yapmadılar bana

Kuzum yaşın çok küçük ben 35 olucam 2 sene oldu hala yok..benim arkadaşlarımın çocukları okula gidiyor...ama ben yine Allahıma şükür ediyorum çünkü benden daha kötü durumda olanlar var..dua et Allahın bir bildiği var..sen bolca dua

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…