2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar. Buradaki herkes için akşam dua edeceğim. Şubat-Mart ayı gebelik planlayan arkadaşlarım için diye:KK52:Allah hepimizin gönlüne göre versin. Hayırlısını nasip etsin inşallah.
Allah razı olsun bende hepimize dua ettim cuma günü türbede

Benim de geçtiğimiz hafta losyon gibi beyaz akıntım oldu bayağı fazlaydı sonra su gibi akıntıya dönüştü. Kokusuzdu o yüzden hamilelik olabilir mi diye düşünüyordum ama regl oldum bu hafta :KK43: koku varsa enfeksiyon olabilir yoksa umarım hamileliktir 🙏 üsütmeden dolayı falan da olabiliyor sanirim
Anladim canim cok tesekkurler bakalim ne olucak kokusuz enfeksiyon degil hamilelikde olmasa nasip, adetden sonra meganola baslayacam zaten olsada cabuk olsun bari😅

Kizlar 2 gün onceye kadar belim sırtım kasıklarim agriyodu birden agrilar kesildi boyle yaşayıp hamile olan var mi bat a 2 gün kaldi

Kızlar bugün çatlatma iğnesinden sonraki 7.günüm halsizlik,bel ağrısı,aşırı su içme isteği,uzayan ve yoğun olan beyaz akıntım var. Bazen de karnımın altında gerginlik ve aniden girip çıkan ağrı oluyor. Anlık oluyor geçiyor. Geceleri ağız ve vücut kuruluğu oluyor Ne demek sizce bu bilgisi olan var mı? sat 26 Ocak bat 26-27 Şubat .
Merhaba, bende sizinle benzer durumdayım. Çatlatma iğnesinin 9. günündeyim şuan. 24 şubat Bat.
Fakat iğnenin 6.gününden itibaren başlayan bel ağrım var. 6. Günü baya şiddetliydi hatta. İlerleyen günlerde de aralıklarla oluyo hep bel ağrım. Umarım yerleşme belirtileridir. Bebişlerimiz bizimledir umarım 🙏

selamlar kızlar, pazar günü adet günüm. 4,6,7 şubatı değerlendirmiştik. Az önce test yaptım negatif çıktı. İlk idrarla yapmadım ve az bi idrarla yaptım. Testimin markası comfort. Gebelik olsaydı Şimdiye kadar olsaydı çıkmaz mıydı ?

Merhaba canm benimde aynı sıkıntı var prolaktinle E2 hirmonum yüksek çıktı henüz ilaca başlamadım randevu almaya calisiyirum endokrin bölümünden rahim filmim temiz bekliyirum adet gunumu inşallah hamiş kalmışızdir senin prolaktin kaç çıktı
benim 47 idi hemen bir ay içinde düştü dostinex kullandım sonra da bir daha yükselmedi nisan ayında 47 idi şimdi hep normal seviyelerde canım çok kolay düşen bir hormon ama devamlı kontrol halinde tut doktorum benden 2 ayda bir istiyor hala benim prolaktin hariç tüm hormonlar güzeldi şükür

Merhaba canm benimde aynı sıkıntı var prolaktinle E2 hirmonum yüksek çıktı henüz ilaca başlamadım randevu almaya calisiyirum endokrin bölümünden rahim filmim temiz bekliyirum adet gunumu inşallah hamiş kalmışızdir senin prolaktin kaç çıktı
birde canım e2 için doktor yediklerinden östrojen yükselir demişti ona biraz dikkat et mesela ben hayıt tohumu kullanmıştım o ay östrojeni yükselttiği için kist oluşmuştu prolaktini de sade soda incir vs çok yükseltiyor onlara da dikkatt 🙂🙂

selamlar kızlar, pazar günü adet günüm. 4,6,7 şubatı değerlendirmiştik. Az önce test yaptım negatif çıktı. İlk idrarla yapmadım ve az bi idrarla yaptım. Testimin markası comfort. Gebelik olsaydı Şimdiye kadar olsaydı çıkmaz mıydı ?
aynı zamanları değerlendirmişiz benim de bu gün negatifti bende predictor ile yaptım 🥺🥺

X