2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

evet bende belirti kurbanı oldum çokça artık kendimi değilsin moduna sokuyorum ama bu çok ilginç geldi iki gün üst üste olunca bir de ne diyelim hayırlısı rabbim tez vakitte hepimize nasip etsin inşallah evet test yapıcam 2 3 gün kala

bende hamıle kalmadan oncekı ay , dedım kesın hamıleyım gogusm oatlıcak gıbı kasıgıma agrı gırıyor falan baya bıldıgın dedım hıssetım falan fıs 20 gunde reglı oldum adeta , ama bu ayı bılıyorsunuz hastalıktan kafamı kaldırıp bakamadım bıle hıc dusunemedım belırtı falan . Ve benım daha yenı basladı tıksıntı mıde bulantısı falan ama erken yasayan da olabılır belkı bazı vucutlar cok hassas :)

Hiç belli olmaz orası :)

Valla ya. Bu sabırsızlık insanı mahvediyor ya. Evde 3 tane kaset test var elim bı türlü gitmiyor

Bunu aldım bu ay geçti bakalım diğer aya herhalde

Eklentiler

• 8291A31C-D2A2-4446-8248-99F2847E8796.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 71
Evet çıktı ama akşamı hasta oldum

Kızlar doktor gittim ve çok şükür keseyi gördük haftaya da kalp atışlarını dinlemek için gitmemi söyledi Kanamanın yerleşme kanaması olduğunu söyledi Hepinize güzel dualarınız için çok teşekkür ederim Rabbim sizlerede hayırlısıyla en kısa zamanda nasip etsin bebişlerinizi Bat günü geçmeyelere hala şubat'ta olanlara Ekim annesi Bat tarihi marta geçenlere de kasım annesi olmayı nasip etsin inşallah

Öyle deniyor genellemesi o ama her zaman her kişide ya da her ay da tutmuyor işte yani çatlamanın en garantisi iğne olduğunda bile tutmuyor dahası var mı . İnsan vücudunun hiç bir kesinliği yok bence genelemesi ya da ortalama doğrusu var

hadı gel ekım annelerıne hayırlı olsun canımm

Kızlar bugün çatlatma iğnesinden sonraki 7.günüm halsizlik,bel ağrısı,aşırı su içme isteği,uzayan ve yoğun olan beyaz akıntım var. Bazen de karnımın altında gerginlik ve aniden girip çıkan ağrı oluyor. Anlık oluyor geçiyor. Geceleri ağız ve vücut kuruluğu oluyor Ne demek sizce bu bilgisi olan var mı? sat 26 Ocak bat 26-27 Şubat .

Ben de gittim bugün. Kese göründü ama bebek için çok erken dedi. 1 hafta 10 gün sonra tekrar gel dedi ama randevu bulmak çok zor oluyor devlette.

Valla bir çoğunu bütün iğne olanlar yaşıyor canım ben de dahil bence orda en umut veren yoğun akıntı olabilir hele bir de su gibi dersen inşallah gebeliğe çıkar bu belirtiyi kimden dıyduysam gebelik çıktı çünkü. Ama ağrı kramp gerginlik falan maalesef ben iki negatif iğnemde de yaşadım. Seninkiler inşallah yerleşmeye işarettir

Bende değer yükselince gidecem randevu zaten zor bulunuyor kese kalp atışı felan duyulacağı vakite ayarlamayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…