2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Pek bi fark olmuyor bence canım ben geçen ay 2.günğ başladım 15 gün çatlattık bu ay 5. Günü başladım yine 15.günü çatlattık
Anladım canım tşk ederim şuan benim doktordaki hemşireye okadar sinirliyimki Ocak ayında doktorum demişti ki sen pkolusun fazla yumurta oluşuyor bidahakine eğer gebelik olmazsa yarım tablet alırsın dedi yeterli olur hani sadece bir kaçtane yumurta olsun diye bu salak sekreterde bana tam al dedi kapattı fıttırdım burda neyse tam aldım bende yapacak bişey yok almış oldum ne sinir oldum varya

Bende 5. Gün başlamıştım kuzum başka bir doktora gidicem bakalım rabbim inşallah bizede nasip eder sağlıkla bendede pco var ya bakalım o prof ne diyecek
Hayırlısı olsun canım malesef uğraştırıyor rabbim kimsenin uğraşlarını boşa çıkarmasın inşallah

Ya o zaman hamile olabilirsin test niye yapmiyosun
Geçenlerde yaptım çizgiyi görmek için çok çabaladım ama silik yok gibiydi inan belki olmayanı var gibigörüyorum ondan yok diye bunları aldım ama bir mucize olur geçerse yaparım dedim ağrım var değişik bir şekilde hasta olmak üzereyim

Çok şaşırdım gerçekten.
Beklenen adetine daha vardı ama gebelik testinde ki çizgi hiç yanıltıcı gibi durmuyordu.
Kan testin düşük olduğuna göre yaptığın testler hatalı demek ki

Hayırlısı olsun inşallah
Dilerim en doğru zamanda olsun gönlünce

Olsun kuzum birşey olmaz ilk tedavin mi

Bende pkoluyum ve 6 gün günde 3 tane kullanmıştım düşün yani

Olsun kuzum birşey olmaz ilk tedavin mi
Canım iğnesiz 3-4 kez klomen kullandım olmadı iğneyi ilk defa ocakta yaptım şimdi doktor bidaha dedi 2.ci olcak iğneli +klomen işte bende tam aldım ilacı artık ne olursa benim yumurta oluşuyor ama fazla oluyor ondan demişti yarım al ama bu sekreter öyle gıcıklık yaptı toplamda 5 veya 6 ci kez klomen kullanmış oldum bundan 2si iğneli olcak bu ilaç bişeye yaramıyor bunu anladım ben

İnşallah bu ay güzel sonuçlar alırsın kuzum benimde 4.günüm bugün 27.sinde kan vericem inşallah olur bu sefer

Canım eşinin değerlerine de baktımrış mıydınız konuştuk mu hatırlamıyorum

Canım eşinin değerlerine de baktımrış mıydınız konuştuk mu hatırlamıyorum
Konuştuk senle canım ama eşim daha test vermedi 2021/2022 yılında yaptığı spermiogramm sonucunu vermiştik ona güveniyorlar bide ben pkolu olduğum için eminler herhalde yumurtalık durumuda ortada benim kistler var

Ben de anımsadım ama emin olamadım canım o zaman kalitede mi sıkıntı var acaba inositol içeren takviye falan kullanmalısın belki de
Aman ne zormuş ya bazen düşünüyorum bir yumurta bir sperm epi topu bu kadar mı zor yani denk gelmesi bazen de diyorum milyonlarca sperm arasında ve her ay da bir yumurta denk gelemiyorsa demekki bu kadar zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…