2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

10-16 gün arası değişiyormus canım o. Ben ovulasyon ile takip ettim ne zaman yumurtladigimi biliyorum 13. Günde geldi regl

Kuzum benim bende artık anlamıyorum benim pazar ve pazartesi günü özellikle aşırı bir akıntım geldi böyle yoğundu salı çarşamba çok çok azdı, normalde hep test yapıyordum iki iç aydır lh tersti ama olmadı Yumrtlama pik ve çatlamayı denk getirtmiştim bu ay bi şey yapmadım nolur bilmiyorum artık ki olur olmaz 1 gecelik ilişkiyle olur mu onu da bilmiyorum

Vallahi geçen ay 2 günde bir denemiş biri olarak söylüyorum ayın 2sinde regl oldum. 14 gün öncesi 19 Ocak oluyor. Biz 18 ve 20sünde denemişiz. Hamile değilim yani buradan ne çıkarmalıyız ben de bilmiyorum

kızlar 2 gündür sigarayı zor içiyorum midem bulanıyor sizce bu bir belirti olabilir mi bat a 6 gün var ve yüzümün neredeyse her tarafı sivilcelendi yorum bekliyorum kızlar (

İnşallah kavuşursun bebişine sende bizim için dua et. Benimde bat 28. Aynı gün inşallah ikimizde mutlu haberler alırız.

Canım bildiğim kadarıyla bunun önceside önemli. Öncesinde T çizgisi C den koyu yada aynı koyulukta çıktımı ?
Evet ben regl bittiği günden beridir takip ediyorum son 4 gündür ful degerlendiyprum iki gün çok belirgin şekilde çift çizgi çıktı bugünde böyle çıktı

kızlar 2 gündür sigarayı zor içiyorum midem bulanıyor sizce bu bir belirti olabilir mi bat a 6 gün var ve yüzümün neredeyse her tarafı sivilcelendi yorum bekliyorum kızlar (
Yani hamilelikte tiskininleri cok duydum ama erken biraz misal benim bu ay surekli midem bulanıyor daha yumurtlama günlerim bide havalar vs etkiliyor olabilir belki yine de insallah bebis vardır belirtileri hic düşünme hepsi aldatıcı ben her ay yaşardım hamile kaldığım ay hic bisey yaşamadım regli bi iki gün kala test yapabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…