2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hangi kürü kullandınız canım hatırlıyor musun eşine
Bizde de sıkıntı var

Eşim kavanozu kaba koyup kaynatarak yapıyordu ben sabah yaparim dedi kabul ettim ben de
baby temiz bal donmaz, muhtemelen şeker ilavesi çok dayım arıcı, dayımlarda büyüdüm. etkili olmasını istiyorsan şeker ilavesi az olan temiz bal bul bulman mümkünse

kızlar klomen kullanıp mide bulantısı, bel ağrısı, mide yanması, akıntı falan yaşayan oldu mu? doktor kontrolunden geçmiş olmasaydım kesin hamileyim diye bilirdim))

baby temiz bal donmaz, muhtemelen şeker ilavesi çok dayım arıcı, dayımlarda büyüdüm. etkili olmasını istiyorsan şeker ilavesi az olan temiz bal bul bulman mümkünse
Şekersiz bal donar diyorlar.hangisi doğru acaba? Balparmak donmuyor ama hakiki diye aldığımız donuyo

Gebelik testi için en uygun
kızlar klomen kullanıp mide bulantısı, bel ağrısı, mide yanması, akıntı falan yaşayan oldu mu? doktor kontrolunden geçmiş olmasaydım kesin hamileyim diye bilirdim))
ilk defa kullanıyorsanız yapabilir yan etki gibi

bu gun haberlerde gordum deprem olunca adam 9 aylık karısıni 1ci katta yaşıyolarmıs balkondan atmıs, kadın diyor dusdum bebek oldu sandım, dogum yapmıs iki gun once, tam cıkmıslar bina deprilmiş

Kan için bnce çok erken bnce yine de sen bilirsin tabi ilk testle bak hem erken öğrenince kanda sürekli çağırıyorlar hast. Sağlık ocağı delik deşik oluyorsun stres de cabası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…