2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

sevayd sevayd
  • 3 kg organik bal,
  • 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
  • 100 gr zencefil,
  • 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
  • 100 gr çam fıstığı,
  • 100 gr çoban çökerten,
  • 100 gr üzüm çekirdeği,
  • 100 gr polen,
  • 100 gr ceviz,
  • 100 gr fıstık, içine bir tutamda kırmızı ginserg.

Normalde tarifte kırmızı ginserg yok onu ben eklemiştim bunların hepsini aktardan al cam bı kasede tahta kaşıkla karistir 3 yada 3,5 kavanoz çıkıyor sabah aç karna 1tahta kaşığı akşam yatmadan yarım saat önce 1tahta kaşığı asla metal değmeyecek tadı biraz kötü gibi ve bu kürü sen asla yeme kırmızı ginserg erkeklere özel sperm arttırıcı kadınlarda kötü etki yapıyor bilindik bı aktardan almak gerekiyor diğer yaptığım şeyleri de sana şimdi yazarım 💙 şifa olsun

Son düzenleme:
sevayd sevayd
  • 3 kg organik bal,
  • 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
  • 100 gr zencefil,
  • 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
  • 100 gr çam fıstığı,
  • 100 gr çoban çökerten,
  • 100 gr üzüm çekirdeği,
  • 100 gr polen,
  • 100 gr ceviz,
  • 100 gr fıstık, içine bir tutamda kırmızı ginserg.

Normalde tarifte kırmızı ginserg yok onu ben eklemiştim bunların hepsini aktardan al cam bı kavanozda tahta kaşıkla karistir 3 yada 3,5 kavanoz çıkıyor sabah aç karna 1tahta kaşığı akşam yatmadan yarım saat önce 1tahta kaşığı asla metal değmeyecek tadı biraz kötü gibi ve bu kürü sen asla yeme kırmızı ginserg erkeklere özel sperm arttırıcı kadınlarda kötü etki yapıyor bilindik bı aktardan almak gerekiyor diğer yaptığım şeyleri de sana şimdi yazarım 💙 şifa olsun
Tamam canım çok sağol ekran görüntüsü aldım en kosa xamanda toparlıycam bakalım bunu da deneyelim içindekilerin bazılarını yapıyoruz aslında ama böyle yapayım bir de🙏❤️

sevayd sevayd koyu renk keçi boynuzu al eşin sabah işe giderken bı iki tane yesin ise gidene kadar 🤣 hep cebinde olsun ben bide bunun çayını yapıyordum kaynayan suya küçük demlikte 3 tane falan elinle kırıp 5dk demle çay niyetine bı sure ikinizde bunu için keçiboynuzu tozu da aktarda var onu da al nescafe tarzı yapıp arada onu da içersiniz. Soğan kürü maydanoz kürü süt kürü birsuru denedim bnde etkisi olmamıştı önce Rabb'im bilir tabi ama bize de eşimin arkadasina da şifa olmuştu çevremde isteyenlere bu tarifi ara ara veriyorum. Totonun altına birliktelik esnasında yastık kırlent koy muhakkak şimdiden tekrar şifa olsun aklıma geldikçe yazarım sende kafana bişey takılırsa yazarsın 💙

X