2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Selam kızlar. ben bir kaç gündür baya kasıklarımda yoğun sancı çekiyordum. Geceleri beni uyutmuyor gün içerisinde oturtmuyordu. Bugün cidden baya kötü olunca eşim acile götürdü ve idrar ve kan testi de yaptılar. Betam 0.10 çıktı. Yani hamile değilim. Ne için gittik neyin sonucunu öğrendim. Neyse netleştiği için kafam rahatladı hiç olmazsa. Bat'ım 20 Ocak ama artmaz diye düşünüyorum artık. Hamile olmadığıma kesin gözüyle bakıyorum.

Senmiydin canım testlerin pozitif gösteriyordu?

Hee bu arada artık ovulasyon testi falan yapmayacağım. Bu 2 ay kendi kendimi strese soktuğumla kaldım. Artı tarafı ise vücudumu tanımış oldum. Hangi aralar yumurtladığımı fark ettim. Ateş olyını anladım ve sizler sayesinde kendimi keşfettim. Ancak 2 aydır sabah öğle akşam aklım fikrim hep hamilelikteydi. Başka bir şey düşünemez oldum ve kendimi çok yorgun hissediyorum. Ben bir süre buralarda olmayacağım, biraz kafamı dağıtmaya ve kendimi başka şeylere vermeye ihtiyacım var.

Umarım hamile kalmak isteyen her arkadaş muradına erer. Allahım tez zamanda kucağınıza bebeğinizi almayı nasip eder.

Bilginiz olsun üzgün değilim. Eğer bir şey olmuyorsa hayırlı ve doğru zamanı beklediği için olmuyordur. Kendinize iyi bakın güzellikler.

Hayırlısi olsun canım vardır bir hayır kafanı rahatlat biraz dinlen biraz kendimizi bnde dahil olmak üzere fazla strese sokuyoruz

Evet canım predictor ile 2 defa test yaptım ikisinde de silik çizgi çıkmıştı.
Yaaa valla ben daha test filan yapmıcam..zaten ilk aylar adetimi bekliyordum hiç yapmıyordum..yine öyle devam edicem..zaten üzülüyoruz silik çıkıncada yıkılıyoruz...aşılamadan sonra bende testimde silik çizgi gördüm..o kadar umutluydum

Kızlar kan testinde çıkmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenenler varmış ya. Nasıl oluyor bu

Kuzum benimde rutin kan testimde negatifti 2 3 reglimden 1 gün önce 30 du yani günün gelmeden kesin gözüyle bakma ki benim gec yumurtlama ihtimalim de yoktu yumurtlamayi gördüm testte ilişki oldu daha bata cok var senin

Şimdi nasılsın canım daha iyi misin? İnşAllah yakında kavuşacağız vazgeçmeden devam edeceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…