2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aynen öyle

Tsh mı kuzum ben yaklaşık 15 yıldır ilaç kullanıyorum hiptroidi var

Kızlar hepinizé merhaba .Herkese büyük geçmiş olsun.Bugün adetin 13.günü hastaneye gittim bugün.Doktor duphaston verdi bana.Adetin 15.günü başla.dedi.Bu ilaç adeti düzene sokmak için dedi.Daha önce aranızda kullanan oldu mu.Adeti düzene giren. Pco var bende .

Merhaba, ben kullanıyorum canım. Doktor verdi. Hem regl düzenliyor hem de gebelik oluşursa tutunmayı sağlıyormuş

Ovu testini yaptım çatlamış .dün demek yumurtmaymış..bu ayımda böyle gitdi

Kaç gündür endişeleniyordum pozitif olmadı diye bugün stara koyar koymaz çift kırmızı oldu galiba bugün yumurtlama günüm

Kızlar ilişkiden ne kadar sonra tuvalete gidiyorsunuz. Ben 1.5 saat yattım sonra gitmek zorunda kaldım umarım birşey olmaz bide çatlama günümdü
10 20 dk dayanabiliyorum ancak yani yarım saat gibi bir süreç yeterli hatta dr göre o bile gereksiz giden gidiyor akanlar başka sıvılar aslinda akmasi normal

Ben kullanıyorum canım. Beni 16. günümde başlatıyor doktorum ve sabah 1 akşam 1 tok karnına alıyorum. 10 gün sonunda ilaç bitiyor ve 3 gün sonra da reglim geldi. Bu ilaç hem adeti düzene sokmak için hem de hamile kalırsan bebeğin tutunmasına yardımcı olmak için destekleyici dedi doktorum. Bende de pcos var.

Ovu testini yaptım çatlamış .dün demek yumurtmaymış..bu ayımda böyle gitdi
Aslında dün yarın yumurtlayacaksın demek istiyormuş. Yumurta çatlaması dediğimiz şey tıbbi terim olarak yumurtanın yumurtalıktan dışarı atılması aslında. 1 gün yaşayabiliyor. Mutlaka bugünü değerlendirin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…