2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aslında dün yarın yumurtlayacaksın demek istiyormuş. Yumurta çatlaması dediğimiz şey tıbbi terim olarak yumurtanın yumurtalıktan dışarı atılması aslında. 1 gün yaşayabiliyor. Mutlaka bugünü değerlendirin :)
Off kuzum bilemedim ya..bu ay dedim salıcam iyice saldım ben..kafama soktumki 3 2 değerlendiricem pik olsa bile..ben öyle hamile kalmıştım teste bakmadan..şimdide görünce üzüldüm..gelen ay test yapmıcam kesin

öyle deme negatif düşünme hiç belli olmaz o genelde pik günü silik gün sonra gün aşırı diyorlar
Aşılama bile tutmamış bende..ondan pozitif düşünemiyorum😔ilk defa bu ay pik çok göstermedi ondan şaşırdım genelde çok koyu gösterir..hayırlısı artık

Aşılama bile tutmamış bende..ondan pozitif düşünemiyorum😔ilk defa bu ay pik çok göstermedi ondan şaşırdım genelde çok koyu gösterir..hayırlısı artık
o dönem dönem değişiyor bence bazı aylar direk koyu pik gösteriyor ve ertesi gün çatlıuor bazı aylarda koyu olmuyor 2 3 gün sürüyor pik hiç ummadığın anda bir bakmişsın tüm güzellikler önünde :)

Anladim ozaman dediginiz yontemden baska bir care yok. Ama kotu sistemi var daha oncede duydum baskalarindan yani orda surec çok sıkıntılı Rabbim yardimciniz olsun insaallah hersy yolunda gider sorun oldugunu sanmam Rabbim saglikla nasip etsin
Amin inşallah Çok sağolun ❤️ yarın tahlil sonucu mail gelecek bakalım

o dönem dönem değişiyor bence bazı aylar direk koyu pik gösteriyor ve ertesi gün çatlıuor bazı aylarda koyu olmuyor 2 3 gün sürüyor pik hiç ummadığın anda bir bakmişsın tüm güzellikler önünde :)
Mesela ben 7 ay ovu deniyorum ilk defa bu ay şaşırdım kaldım...ay kuzum yoruldum bıktım..eminim çok bekleyenler her kes öyle..bu günümüze şükür

Cnm bnde 13unde olmalıydim olmadım bugün test yaptım şükür güzel sonuç aldım aldığın eczaneye test bozuk de yenisini veriyorlar
Hadi ya acaba kan testi yaptırsam mı çıkar mı şimdi, bazen adetten bir hfta bekleyin diyorlar benim 2. günümde olmam lazım ilk kez oldu böyle bazen bir gün geç geldiği olur da karnım içi de bir değişik böyle

X