2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bat'a bir gün kala kan verdim, 56 çıktı.
Aile hekimim tekrar kan vermene gerek yok, 6. veya 7.haftada kadın doğuma gidebilirsin dedi.
Ancak ben ne olur ne olmaz diye bir kez daha kan verdim. Sonucunu bekliyorum.
Masallah canım benım ben beklıyorum sımdılık kan vermedım 56 cıkan kaset testın varmı

Peni silun :)))
Selam arkadaslar ben bu aydan erken elendim
10 gun erken adet oldum. Boyle bir durum yaşayan varmi aranizda bugün 20. Gunumun gecesi normalde 28-30 arask regl olurm. Pco var bende daha once hic bole bir durum yasamadm
2 ay önce bende aynı problemi yaşadım. 19. Günde aşırı şiddetli bir kanamayla regl oldum. Eğer ilaç kullanıyosan hem ilaç etkisi hem stres hemde hava değişikliği pcos hastalarını çok etkiliyormuş doktorum öyle söyledi. Aynı ayda 2 kere regl gördüm ben de anlayacağın.. umarım herşey gönlünce olur

Çok şükür canım o zaman sıkıntı yok sağlıkla böyle gider hayirlisyla bizde pesinden gelelim inşallah

Peni silun :)))
Selam arkadaslar ben bu aydan erken elendim
10 gun erken adet oldum. Boyle bir durum yaşayan varmi aranizda bugün 20. Gunumun gecesi normalde 28-30 arask regl olurm. Pco var bende daha once hic bole bir durum yasamadm
Belki adet değildir ama adetse de eğer vaktini kaydırayım canım sadece hala bu aydasın 29 a 27 yazarız

Eklentiler

• 22FC6820-7BCE-4011-B590-E15FC872D711.jpeg
    60,1 KB · Görüntüleme: 69
  • 8C9206EE-1E06-4CA4-9827-E7B3CCD8DA61.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 78
Canım yarın sabah erkenden doktora gıt olurmu.bı ılac fln versın kulak onemlı.cok gecmıs olsunAıle hekımın fln varsa bı msj at bı sor ıstersen..bol bol dınlen

Selam kizlar bat 2 subat
Bu testten vardi evde yaptim négatif cikti
Bende hep kas agrilarim falan oldu hatta suanda var oyuzden pozitif olur diye dusunmustum ama bugunluk durum bu

Eklentiler

• 20230129_080110.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…