2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Su alttakınden bende yaptım dün acaba kactır dıye gecırıyorum ıcımden dun 4 gun vardı bugun 3 . Buda bu sabah yaptıgım alttakı kaset test
Predictor'un bir normal testi var, express diye geçiyor. Bir de 6 güne kadar erken gebelik testi var. İkisinin de test görüntüsü aynı.
Benimki normal express testiydi, turuncu renkli dış paketi.

Ben adete üç gün kala da yapmıştım erken gebelik testi ve normal kaset test. Onlar şöyle çıkmıştı;
IMG_20230121_135226.jpg

Senin testler de pozitif duruyor. Adet gecikince mi gideceksin kan vermeye ?

Herkese günaydın 💃🏼 güne negatif testle uyandım 😢
Buda ateş tablom 😔
Hamile olanlar tekrar tebrik ediyorum çook ama çook sevindimm😍 rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah 😍🤲🏻😇🤍

Eklentiler

• Screenshot_20230129_102712_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230129_102712_com.android.gallery3d.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 61
Canım ateş tablondaki çatlama doğruysa henüz erken o zaman test için bir kAç gün daha beklesen daha iyi olur 🤲
4 gün sonra regl günüm geçince yaparım artık, birde telefonda gözükmüyor ama hafif pembe çizgi var regl olcak gibi ağrılarım var sol kasığım yanıyor gibi, sulu akıntı artık saldım anca geçince yaparım 😔 ateş tablom tam koyu çizgiyi çekmemiş neden

Benim de reglim dün bitti ve ovulasyon testlerine başladım. İnşallah bu ay sağlıklı bir yumurtlamam olur kızlar dua edin. Geçen ay miratech kullanmıştım bu ay artımed ile başladım ovulasyona testine. Umarım artımed de iyidir.

4 gün sonra regl günüm geçince yaparım artık, birde telefonda gözükmüyor ama hafif pembe çizgi var regl olcak gibi ağrılarım var sol kasığım yanıyor gibi, sulu akıntı artık saldım anca geçince yaparım 😔 ateş tablom tam koyu çizgiyi çekmemiş neden
Canım pembe çizgi var diyorsan daha ne olsun zaten yarın sabah tekrarla testini inşallah öyledir
Tam koyu çizgi sanırım ilk tablo olmasından kaynaklı bir sonraki aya net çiziyor olabilir galiba ilk kez yaptın dimi ateş tablosunu

Predictor'un bir normal testi var, express diye geçiyor. Bir de 6 güne kadar erken gebelik testi var. İkisinin de test görüntüsü aynı.
Benimki normal express testiydi, turuncu renkli dış paketi.

Ben adete üç gün kala da yapmıştım erken gebelik testi ve normal kaset test. Onlar şöyle çıkmıştı;
Eki Görüntüle 3198929

Senin testler de pozitif duruyor. Adet gecikince mi gideceksin kan vermeye ?
Aa evet bılıyorum expresı anladım.Suanlık durum bu kuzum bıtane daha var predıctor yarın da onj yapıcam sonra kaset devam adet gunu ınsallah verırım dıyorum bende

Benim de reglim dün bitti ve ovulasyon testlerine başladım. İnşallah bu ay sağlıklı bir yumurtlamam olur kızlar dua edin. Geçen ay miratech kullanmıştım bu ay artımed ile başladım ovulasyona testine. Umarım artımed de iyidir.
İnşallah canım bu ay uğurlu gelir 🙏

Canım pembe çizgi var diyorsan daha ne olsun zaten yarın sabah tekrarla testini inşallah öyledir
Tam koyu çizgi sanırım ilk tablo olmasından kaynaklı bir sonraki aya net çiziyor olabilir galiba ilk kez yaptın dimi ateş tablosunu
Evet ilk defa yaptım bu uygulamada, daha beklerim yapmam heralde

Yumurtlamamın üstünden 10 gün geçti 😔 o yüzden yaptım, ateş tablomda çizgisini tam çekmedi neden çekmiyor
En garanti sonuç adetin geçmesi. Haklısın canım sürekli test yapmak insanı strese sokar. Benim doktorum şey demişti o kadar stres yapıyorsun ki rahim spermi kabul etmiyor kasıyor kendini

Aa evet bılıyorum expresı anladım.Suanlık durum bu kuzum bıtane daha var predıctor yarın da onj yapıcam sonra kaset devam adet gunu ınsallah verırım dıyorum bende
İnşallah sağlıklı ve hayırlı bir şekilde ilerler 🙏 İkinci bebek herhalde senin ? 😇
Benim ilk. Sadece eşim ve kardeşim biliyor. Kimselere söylemiyorum daha.

X