2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Var canım bende merakmediyorum ilaç güzel sonuç verdi mi diye p tesi gidicem inşallah hayırlı sonuçlar çıkar
Ya canım de de de pocs var ovulasyon yaptım yumurtam buyumuyo inofolic falan kullandım iyi geldi ama çok etki etti diyemem şimdide bilemedim klomen mi kullansam

Selamlar beni de eklermisiniz bu ay gebe kaldım kaldım son kez denicem Allah’ın izniyle hayırlıysa nasip olsun değilse olmasın deyip bismillah dicem sat 28 Ocak bat 29 Şubat ..Rabbim en güzelini nasip etsin hepimize
Ekliyorum canım ama 28 şubat yazıyorum :)) uğurlu gelsin bu ay inşallah

Kızlar bugün iğne günü dahil 7. Günüm test yaptım 5. Gun pozitifti silikte olsa. bugün negatif cikti iğne etkisi geçmiş ama bendeki belirtiler geçmedi kasık ağrısı sağlı sollu kramp ve gaz sancısı kabızlık. Bu iyi birsey mi yoksa iğne etkisi bu kadar erken geçmesi kötü mu

Ona takılma canım benimde beşinci günde hiç çizgi yoktu çoğunlukla öyle olur herkeste değişir o önemli değil

Peni silun :)))
Selam arkadaslar ben bu aydan erken elendim
10 gun erken adet oldum. Boyle bir durum yaşayan varmi aranizda bugün 20. Gunumun gecesi normalde 28-30 arask regl olurm. Pco var bende daha once hic bole bir durum yasamadm

İyi yapmışın bunun bir üst leveli de düşünmüyoruz dediğin halde düşün diye zorlamaları. Bende böyle diyenlere bu karar sadece eşimle beni ilgilendirir dedim. Dış kapının mandalları ya kimin haddine acaba

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var dün test yaptım çok hafif slik çizgi çıktı . Bu sabah tekrar yaptım yine çok silik çıktı ama reglime daha 5 gün var . Yani hamile miyim değil miyim umutlanmalı mıyım ?

Eklentiler

• FF0723E2-8E90-4E89-A98B-7CC9D716A330.jpeg
    196,3 KB · Görüntüleme: 74
  • 119F46CD-3889-44E6-96F4-0C04715E3ABD.jpeg
    206,4 KB · Görüntüleme: 71
Aaa dün benimde kulağımdan boğazıma vuran kaşıntı şeklinde ağrı vardı

O zaman bebegınıze merhaba dıyebılırsınızama kımyasal olayını elemek ıcın gunluk takıp edın koyulasmayı cunku daha adete varmıs.adet gecıncede kan verırsınız.hayırlı olsun
Çok teşekkür ederim Allahım isteyen herkese versin inşallah

Peni silun :)))
Selam arkadaslar ben bu aydan erken elendim
10 gun erken adet oldum. Boyle bir durum yaşayan varmi aranizda bugün 20. Gunumun gecesi normalde 28-30 arask regl olurm. Pco var bende daha once hic bole bir durum yasamadm
Canım adet olduğuna emin misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…