2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Papatyamaviss Papatyamaviss kıııız nasıl oldun iyi oldunmu bıraz daha 🌸😊kulak kulak derken bugun benımde kulagım agrıyo taa sacımın derısıne bıle vuruyo agrıyoo.eşine soyledınmı neler oldu hıc belırtı varmı anlat hadı bebısm
Evet dırek soyledım valla benle bırlıkte yasasın bana yardımcı olsun destek olsun dıye ıstanbulda suan zaten . Ama ben okadar kotuyum kı gece ıkı bucuga kadar oksurukten uyumadım sonra dalmısım sabah 7 de tekrar basladı kulagım tıkalı duymuyorum yatarken bı parol ıctım ama cıks tabı napıcam boyle bılmıyorum

Evet dırek soyledım valla benle bırlıkte yasasın bana yardımcı olsun destek olsun dıye ıstanbulda suan zaten . Ama ben okadar kotuyum kı gece ıkı bucuga kadar oksurukten uyumadım sonra dalmısım sabah 7 de tekrar basladı kulagım tıkalı duymuyorum yatarken bı parol ıctım ama cıks tabı napıcam boyle bılmıyorum
Tekrar mı gitsen kulak burun boğaza gebe olduğunu da söyleyerek bu kez

Predıctoruda yarın sabah yapacagım tam ıkı gunluk degısımı gorurum dedım 🙏🏼 Allahımın izniyle inşallah 🙏🏼 bu sabahkı testım fnd_50 fnd_50

Eklentiler

• 95D46EBE-8BE4-4ABF-84D4-E2C150651F5D.jpeg
    95D46EBE-8BE4-4ABF-84D4-E2C150651F5D.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 82
X XbirKadin canım sende durumlar ne, gittin mi doktora veya kan verdin mi?

Haklisin canım bizimkiler öyle çok baskıcı değiller ama işte merak soruyorlar eşim evin büyük oğlu ondan küçüğü evli 3 çocuğu var 3.'yu yeni doğum yaptı eltim biz biraz gec evlendik biran once olsun istiyorlar ne zaman çocuk diye sorup duruyorlardı inş bi dahakine soramadan biz müjdeyi veririz ay uzun yazdim😅😅 sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik 😅

Benim beklenen adet günü ve sonrasında birkaç gün yine alt karın ağrılarım oldu ama şiddetli değildi. Sonra onlar da geçti. İyiyim çok şükür 😇🙏
Sağlık ocağına yeniden kan testi verdim ama araya haftasonu girdiği için henüz çıkmadı sonucum.
Hayırlısı 🥲

Benim beklenen adet günü ve sonrasında birkaç gün yine alt karın ağrılarım oldu ama şiddetli değildi. Sonra onlar da geçti. İyiyim çok şükür 😇🙏
Sağlık ocağına yeniden kan testi verdim ama araya haftasonu girdiği için henüz çıkmadı sonucum.
Hayırlısı 🥲
Bata kac gun kala verdın kac cıktı anlatsana bırazz

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var dün test yaptım çok hafif slik çizgi çıktı . Bu sabah tekrar yaptım yine çok silik çıktı ama reglime daha 5 gün var . Yani hamile miyim değil miyim umutlanmalı mıyım ?
Benimde böyle şuan bende emin olamadım

Ya canım de de de pocs var ovulasyon yaptım yumurtam buyumuyo inofolic falan kullandım iyi geldi ama çok etki etti diyemem şimdide bilemedim klomen mi kullansam
Bişi sorucam, bu ilaları doktor vermeden siz kendiniz mi alıp kullanıyorsunz kafanıza göre?

X