2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

En garanti sonuç adetin geçmesi. Haklısın canım sürekli test yapmak insanı strese sokar. Benim doktorum şey demişti o kadar stres yapıyorsun ki rahim spermi kabul etmiyor kasıyor kendini
O kadar stres yapmıyorum ama tabi beyin bu farkına varmadan yapıyor olabilirim hayırlısı olsun beklicem reglimin geçmesini

Kuzum benim iyiyim, sizleri çok sıkı takip edemiyorum ama etiketlerseniz mutlaka dönerim biz en son kontrole gittik işte, kıza benziyor gibi dedi ama net değil tabii ki. Bir ay sonra yine gideceğiz memleketime gittim geldim bir hafta ooohh mis gibi geldi. Bugün evimde uyandım ozlemisimm 18 Şubat ta kontrol var beklemek zor geliyor dün de Ayşemin testlerini gördüm gönlüm şenlendi, daha daha koyularini da sizde görürüm inşallah

İnşallah sağlıklı ve hayırlı bir şekilde ilerler İkinci bebek herhalde senin ?
Benim ilk. Sadece eşim ve kardeşim biliyor. Kimselere söylemiyorum daha.
Biz de eşimle anlaştık. Allah izin verir de hamile kalırsam eşimle kalp atışını duyana kadar annelerimize bile söylemeyelim dedik. Sıkıntılı bir durum olursa tek tek açıklamak istemiyorum.

Al benden de o kadar
Ama ben senden umutluyum gerçekten diyorum sen güzel değerlendirdin yumurtan bir güzel büyüdü daha ne yapıcaksın canım elinden geleni yaptın
Benim sabah ateşim 36.5 cıktı 6da sonra 10nda ölçtüm 36.5 cıktı şimdi ölçtüm 36.8 cıktı kaçı baz alsam hepsinde 3 saatlik uyku oldu düşüyor mu ateşim anlamadım

Bende aynı şekilde ölçmedim, dün eve gelince bugün ölçtüm ilk.
Seninle yumurtlamamamiz bir oldu geçen ay. Bakalım bu ay nasıl olacak.
Ben döngünün 18. Gunundeyim.
Senin daha erken sanırım.
Ben de iki gündür ölçtüm tekrardan şüphelendim niyeyse. Ama düşük seyrediyor daha olmaz sanırım. Bugün döngünün 13. Günü. İnşallah bu ay gecikmez

Biz de seni çok özledik kız ben de tatildeyim sen de ama sen kayıplara karıştın anacım şurda 1 haftamız kaldı napıyon ne ediyon dinlenebildin mi anlat hele
Sağlıklı beslenme devam, egzersizlerimi artırmaya başladım bol bol kitap okuyorum anacım kafam rahatladı yeminle. Ama bizim oğlan çok geç uyuyor gece 3 te uyudu mesela. Değerlendirmeler de geç saatleri buluyor ben de geç uyumayı hiç sevmiyorum okul açılana kadar bir düzen vermem lazım bakalım böyle işte bakalım bu ay nasıl olacak senin nasıl geçiyor şu gibi akıyor tatil

İnşallah sağlıklı ve hayırlı bir şekilde ilerler İkinci bebek herhalde senin ?
Benim ilk. Sadece eşim ve kardeşim biliyor. Kimselere söylemiyorum daha.
Ikıncı olacak Allahın ıznıyle ınsallah canım benım henuz bende demedım anneme ve yakın bır arkadasıma sadece esım bılıyor

Ben de işte tatilin akışına kapıldım kafamı rahatlattım biraz evde vakit geçiriyorum dinleniyorum bol bol kitap okuyorum bir ara çok kötü migrenim tuttu toparlar gibi oldum bebişim şimdilik böyle durumlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…