2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

De dıyeceksın tabıkı bır oglum var malum olabıldıgınce dıkkat etmeye calısacagım daha dun kaynanamdan donduk mısal bılmıyordum evet ama uc dort koca poset oglum 4.katta oturuyorum asansor yok 😥
Canım aklıma geldi doktor bana şey demişti vajinal Yıkama yapma demişti dikkat et çok önemli hamileliğimi öğrendiğimde demişti

Bende göz kalemimi sabah kalkar kalkmaz çekerim kendimi öyle mutlu hissediyorum hatta sen makyajla mı yatoyorsun diyolar 😂😂😂
Sen dedin aklıma ne geldi..demek ben yeni gelmişim Türkiye'ye düğünden 1 ay önce geldimki kalan cehizleri alayım evi düzücem diye ve o 1 ayı görümcemde kalıyordum..eltimde 20 yaşlarında hep geliyor görüyor ben makyajdayım..o akşamlar geliyordu sabahlar evde olmadığim makyaj yüzümde kalıyordu..kız çatladı gitmiş kaynanama demişki onun güzelliği yokki hep makyajda😃😃😃

Bana da doktorum eger gunun gecmediyse kullandigin ilaclar sorun etmez diyor. Birsey olmaz Allahin izniyle 🙌
Ay ınsallah ya inşallah 🙏🏼 kuzum atws olcme soyle ff uygulamasını indiriyorsun en guzelı o yanı her sabah klasık kol altına alınan ates olcerle yataktan kalkmadan aynı saatte olcuyorsun dıl altından ve tabloya kaydedoyorsun

Bende göz kalemimi sabah kalkar kalkmaz çekerim kendimi öyle mutlu hissediyorum hatta sen makyajla mı yatoyorsun diyolar 😂😂😂
Ya harika bişi aslında, ben kendine bakan bakımlı kadınlara bayılıyorum ve enerjimi de aşırı yükseltiyorlar. Ancak yıllardır her yere makyajsız giderim. O kadar büyük rahatlık ki anlatamam. İnsan alıştımı bir daha makyaj malzemesine eli gitmiyor resmen. Oysa eskiden bakkala makyajsız gitmezdim :KK70:

Ya harika bişi aslında, ben kendine bakan bakımlı kadınlara bayılıyorum ve enerjimi de aşırı yükseltiyorlar. Ancak yıllardır her yere makyajsız giderim. O kadar büyük rahatlık ki anlatamam. İnsan alıştımı bir daha makyaj malzemesine eli gitmiyor resmen. Oysa eskiden bakkala makyajsız gitmezdim :KK70:
Aynen ben de öyle bakkala dahi makyajsız çıkmazdım ama pandemiden bu yana bir alıştım sıfır makyaj aşırı rahatlıkmış bazen arada bir yapayım diyorum üşeniyorum aman ne yapçam cildime kanserojen madde yüklüycem diyorum falan giyinip çıkmam bir oluyor müthiş rahatlık özgürlükmüş yoksa kafadan bir saat sürerdi hazırlanmam müzik eşliğinde kahvemle keyifle falan😂😂

Aynen ben de öyle bakkala dahi makyajsız çıkmazdım ama pandemiden bu yana bir alıştım sıfır makyaj aşırı rahatlıkmış bazen arada bir yapayım diyorum üşeniyorum aman ne yapçam cildime kanserojen madde yüklüycem diyorum falan giyinip çıkmam bir oluyor müthiş rahatlık özgürlükmüş yoksa kafadan bir saat sürerdi hazırlanmam müzik eşliğinde kahvemle keyifle falan😂😂
Benimde tek kullandıgım kalem kuzum digerlerini hayatta kullanmadım zamanla sıkılıyor insan zaten. Yaş ermiş kemale 😂😂😂 alan almış satan satmış diyorum bazen

Kızzz ben gidiyorum bu sabaha dogru tatile test mest de yok almadım yalovaya görümceme gidiyorum haftaya cumartesi tam bat günü dönecegim geline test yaparım artık kıpkırmızı görürmüyüm acep ondan sonrada kan vermeye Ne güzel geç olacak hepsi 😂😂😂😂

Benimde tek kullandıgım kalem kuzum digerlerini hayatta kullanmadım zamanla sıkılıyor insan zaten. Yaş ermiş kemale 😂😂😂 alan almış satan satmış diyorum bazen
Ahaha aynen 😂😂 bide benim eşimde sevmiyor artık hatta tiksinmiş durumda şu instagramda orda burda gezen şiş dudak gergin yanak botokslar röfleli saçlar falan hepsi şişme bebeğe benzemiş herkes aynı olmuş bu ne lan diyo 😂😂 sen küçük dokunuşlar yaparsan tamam ama bunlara sakın benzeyecek kadar yapma diyor 😂😂

Sen dedin aklıma ne geldi..demek ben yeni gelmişim Türkiye'ye düğünden 1 ay önce geldimki kalan cehizleri alayım evi düzücem diye ve o 1 ayı görümcemde kalıyordum..eltimde 20 yaşlarında hep geliyor görüyor ben makyajdayım..o akşamlar geliyordu sabahlar evde olmadığim makyaj yüzümde kalıyordu..kız çatladı gitmiş kaynanama demişki onun güzelliği yokki hep makyajda😃😃😃
Ahahahahah😂😂 kıskandığımı belli etmiyoken ben 😂 bir insan bunu niye der acaba ya

Intım jelı kullanıyorum ama ıcını degıl dıs ıcın o sorun olurmu kı
Ben eskiden hep genital bölge jeli kullanıyordum ama yıkama dediler bana bide ben elimde değil iç kısımları da yıkıyorum biliyorum yapmamalıyım ama evi temizlerken çamaşır suyu kokmasına nasıl takıntılıysam sanki öyle yıkamayınca hep kirli hissediyorum ben de öyle bir manyagım sabunda iyi değil ne yapcaz anlamadım ki

X