2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

tebrik ederim umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız.Ne ilacı içtiğinizi bilmiyorum ama öğrendiğiniz anda bırkamışsınız.Doktorum ya hep ya hiç kuralı der hep,ilaçlardan ya da toksik maddelerden etkilenmişse tutanamaz der hep.Bi kaç haftaya kalbini de duyarsınız rahatlarsınız dilerim:KK9:
Ya hep ya hıc kuralını okudum okdr arastırdım kı .. kullandıgım antbıyotık gerektıgı durumlarda gebelerede verılen gruptanmıs damla kullanıyordum kulak ıcın cok etkılıyor mu bılmem on gun once ıgne oldum , bı kac kez grip ılacı var agrı kesıcı parol aldım sadece ınsallah saglıkla tutunur bende onu beklıyorum etkılenmemıstır umarım

Aslında sadece sen kendini öyle görüyorsun bende eyeliner olmadan çıkamazdım gözlerim belirgin olsun isterdim ama kimse bizim kadar dikkat etmiyor 😂 bende bir kaç kez öyle dışarı çıktım bir anda özgüvenim kayboldu insanlarla gözgöze gelmemeye çalışıyordum. Sonra saçmaladığımı anladım 😂 sen kendine güvenip gülümseyince yüzün ışıldar zaten
Ay bir zamanlar bende öyleydim nerdeyse bakkala bile makyaj yapıp giderdm sonra sacmaladigimi o kadarda olmadığını düşündüm şimdi alıştım bakkala pazara arkadaşa makyajsız gidebiliyorum 😅

Ya hep ya hıc kuralını okudum okdr arastırdım kı .. kullandıgım antbıyotık gerektıgı durumlarda gebelerede verılen gruptanmıs damla kullanıyordum kulak ıcın cok etkılıyor mu bılmem on gun once ıgne oldum , bı kac kez grip ılacı var agrı kesıcı parol aldım sadece ınsallah saglıkla tutunur bende onu beklıyorum etkılenmemıstır umarım
Bana da doktorum eger gunun gecmediyse kullandigin ilaclar sorun etmez diyor. Birsey olmaz Allahin izniyle 🙌

Merhaba hanımlar birşey danışmak istiyorum iğne olmuştum etkisi bir hafta içinde geçiyor diye biliyorum 11. Gün test yaptım baya çizgi belliydi 12. Gün üç tane yaptım yok oldu bugün 14. Günüm yine yok böyle durum yaşayan varmı aranızda

Merhaba hanımlar birşey danışmak istiyorum iğne olmuştum etkisi bir hafta içinde geçiyor diye biliyorum 11. Gün test yaptım baya çizgi belliydi 12. Gün üç tane yaptım yok oldu bugün 14. Günüm yine yok böyle durum yaşayan varmı aranızda

Eklentiler

• IMG_20230127_201559-01.jpeg
    IMG_20230127_201559-01.jpeg
    133,2 KB · Görüntüleme: 63
Bende şaşırdım ilk yaptığım gayet netti sonra silikleşti şuan anlayamıyorum acaba varmıdır yokmu
İğnenin etkisi bir haftadan uzun sürüyor canım benim bildiğim 10 11 gün
Bazılarında daha erkende geçebiliyor tabi
Ama sen 11.gün görüp sonradan görmüyorsan eğer ilk idrarsa hepsi o zaman etkisidir ve geçmiştir demek oluyor . Ama önümüzdeki bir kaç gün içinde görürsen o zaman pozitif diyebilirsin artık . İnşallah öyle de olur 🙏

Bak işte 😂 denedin mi peki hiç öyle çıkmayı. Neyse zaten bebiş alıştırır seni hamilelikte yapmazsın nasılsa 😂
Bende hıcbısey olmasada goz altı kapatıcısı ve rımelsız cıkamayanlardanım😂 Niqu Niqu

Ay bir zamanlar bende öyleydim nerdeyse bakkala bile makyaj yapıp giderdm sonra sacmaladigimi o kadarda olmadığını düşündüm şimdi alıştım bakkala pazara arkadaşa makyajsız gidebiliyorum 😅
Aynen bendee müthiş bir özgürlük 🥰

X