2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benım ruyalarımda etkılendıysem genelde cıkar kımyasal oldugu ayda ruyamda gordum ultrasonda doktor bakıyor ve bır erkek cocugum oldugunu soyluyor , ama kalkınca ben bacaklarımda kan goruyorum. Kalktım dusunmemeye çalıştım cok ruyadır dedım gecer dedım
Bende ilk bebegimi kaybettigimde ruyamda dusuk yapiyordum. Ertesi gunde yasadim 😕 ama insallah bu sefer sag salim dogacak icini ferah tut 😍

Benım ruyalarımda etkılendıysem genelde cıkar kımyasal oldugu ayda ruyamda gordum ultrasonda doktor bakıyor ve bır erkek cocugum oldugunu soyluyor , ama kalkınca ben bacaklarımda kan goruyorum. Kalktım dusunmemeye çalıştım cok ruyadır dedım gecer dedım
Bence her keste farklı oluyor eşimin mesela aksine çıktı..kız kardeşim rüya görünce biz korkuyoruz hemen aynısı olucak diye..ben evlenmeden önce beni görmüşki ailem var çok mutluyum çok şükür oldu..bu yakınlarda yine beni görmüşki çok tatlı çocuğum oluyor🥰🙌🏻

Olucak tabi..ben mesela hamileyken çok dua etdimki cocuğum tutunsun yani keyf yapmadım..resmen ağlayarak dua etdim..kalmadıysa demek hayırlısı kesinlikle bu bizim için çünkü Allah her kesi duyuyor.Şimdide yine çok dua ediyorum aşılamam tutsun ve ailemde dua ediyor..tutmasa üzülücem çok biliyorum ama demek hayırlısı bu bizim için
Asilamada kacinci gundesin canim ? Bana da doktor amh im falan iyi cikti 3 ay daha sure verdi olmazsa asilama deneyelimndedi.benim esimde sayi iyi ama hareket dusuk. Hareket iyiyken de sayi dusuktu ikisi birlikte olmadi bir turlu

Asilamada kacinci gundesin canim ? Bana da doktor amh im falan iyi cikti 3 ay daha sure verdi olmazsa asilama deneyelimndedi.benim esimde sayi iyi ama hareket dusuk. Hareket iyiyken de sayi dusuktu ikisi birlikte olmadi bir turlu
Bu gün 9 günüm.Aslında bizde ikimizdede sorun yok çok şükür..ufacık ne vardıysa onları yeni evlenerken Hall etdim..bazen diğil çok zaman sorun olmasa bile malesef tutmuyor

Seninle aynı gün regli olmuşuk canım benimde 8 Ocak ama bende dönümün 13.günü pikti 20 ocakta Yumrtlama oldu 21. De çatlama döngünün 14. Gün çatlama oldu akşam üzeri benimde eşim şehir dışındaydı çatlama gününe denk geldi ama tutar mı bu ay bilmiyorum yumurtlamaya denk gelmedik bu ay, Eki Görüntüle 3198615
Bwnce gayet guzel denk gelmıs benımde catlamaga denk gelmedı bakalım bır ıkı gune bellı olur kuzum
Gözlerim doldu çok sevindim Allah sağlıkla ilerlemeyi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🥹❤️
Teşekkür ederim 🙏🏼 kızlarrr 🤗
Papatyamaviss Papatyamaviss Hayırlı olsun inşallah Rabbim sağlıkla selametle kucağına almanı nasip etsin❤️💕🥰🤲Darısı buradaki herkesin başına 🤲🤲🤲

Kizlar bu ates olcmeyi nasil yapiyorsunu,z bu ay denemek istiyorum. Ates olceriniz nasil manuel olanlar mi otomatik olanlar mi ?

İnşallah canım. 🙏❤️ama lütfen dikkat et kendine beslenmene filan ağır kaldırma yukarıya uzanma bide sıcak suyla duş alma. O kadar mutluyum ki heyacandan senin gibi tecrübeli annene şunu yapma bunu yapma diyorum Allah dağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🙏🧿❤️
De dıyeceksın tabıkı bır oglum var malum olabıldıgınce dıkkat etmeye calısacagım daha dun kaynanamdan donduk mısal bılmıyordum evet ama uc dort koca poset oglum 4.katta oturuyorum asansor yok 😥

Belirtilere takilma kuzum ya. Normal bir hamilelikte de hic belirti olmadan hamile oldugunu ogrenenler oluyor neticede.annem bana hamileyken 3 ay anlamamis adeti devam etmis dusun🤣 icini ferah tut ❤️
Biliyorum canım çok duydum..benim kaynanamda öyle olmuş..günler geçmiyor hep aklımda

X