2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

O zaman tecrübe eden arkadaşlar yardımmm @fnd_50 yada Papatyamaviss ikinizden biri kullanmıştı dimi fitil? Yumurtlama dönemi kullandınız mı?
Canım zaten o rahatsızlıkla hamile kalsan daha sıkıntılı bir dönem yaşarsın ilacı kullanmazsan. O ilacı günü gününe düzenli kullanmak çok önemli ve kullanırken ennnnn dibe itttirmelisin ve artık kalkmadan uyumalısın. Zaten doktor ilişki yasağı veriyor bu ilacı kullanırken.

beyons canım ne yapsan bu ay korunsan mı? Enfeksiyon için mi kullanıyordun?

anladım canım benim zaten öyle cok sorunum yoktu akıntı için verdi fazla kullanmama gerek yok o zaman dediğin gibi ilişki olmadıgı zaman kullanırım tşk ederim

evet ya bu ay test düşünmüyoruz ne takviyeler yapsak degerlerimizi nasıl düzeltsek ne kullansak onların peşindeyiz akşam ne yaptın melisa süpriz ne oldu
Mission copmleted kaçıcam derken az daha elden gidiyoduk ama kurtardım kendimi bugüne söz verdim. Aslında bir kaç gün bekletecektim ama amcamı bu sabah havaalanına götürmek için erken kalkacaktı geç kalabilirim diye tehdit edince söz verdim

ava giden avlanır meselesi olmuş yine kıyamadın desene

Melisa benim ateş tablom neden bir düşük bir yükseliyor ya garip, yerleşme düşüşü var mı hiç tabloda bakar mısın

Canm selam bu ateş ile ovulasyon takibi bir anlatirmisin keskin dusunce pik mi oluyor yukselince catlamis oluyor hangi gunleri degerlendirmek lazim ve dogru bir yontemmi acaba bu
Aynen canım bilimsel yöntem çatlamadan sonra progesteron hormonu saşgılandığından vücut ısısı yaklaşık 0,5 derece galan yükseliyor ve yüksek seyrediyor adete kadar adette de düşüyor , gebelik varsa da yüksek seyretmeye devam ediyor. Ama ateş tablosunu ilk kez yapacaksan yumurtlamayı kaçırabilirsin bir ay düzgün yaptıktan sonra bir sonraki ay için fikir oluşturmuş oluyor. Çünkü yumurtlamadan sonra yükselmeye başlıyor.ama aynı xamanda akıntı ve ovülasyon testiyle de takip ettiğin takdirde daha garantilemiş oluyorsun.
Canımsın sağol Allah razı olsun ünşallah dediğin gibi olur önceki kullandığımda da 16 dan 22 ye dört güzel yumurta demişti doktor ama meğer sperm durumumuzda kötüymüş sonradan öğrendik , korkum büyük olanının yine kiste dönüşmesi. Dediğin gibi yapacağım bu sefer inşallah olur bu zahmetlerimiz sonucunda mükafatımıza değer olmazsa da sonraki ay deriz Allah büyük
Canım ben de mantar için kullanmıştım fitili bayağı itmen lazım alaturka tuvalete oturur gibi yada yatakta bacaklarını açıp kaldırıp ve sabaha kadar da kalkmazsan iyi olur , adetten hemen sonra veriyorlarki yumurtalamana denk gelmesin diye zaten , ve kaç günlük ki fitilin benimki 3 günlüktü ben 2 kere yaptım sonra unuttum kaldı öyle teki o kadar akması da normal zaten akması lazım fazlalığının

hemen degil bi kac saat sonra pütür deil su gibi beyaz akıntı yag gibi yapışmıştı her zaman kullanıyormusun yumurtlama döneminde kullanırmı
seninki vajinitmi idrar yolu enfeksiyonumu benm vajinitti ovü testi satan kadn vitilin bir zararı olmaz ama bu dönmde ilişki önerilmez hem eşe bulaşması açısndan hem daha çok tehriş olması açısından (bende kaşıntıda vardı ) hemde vajinitte sperminde pek yaşama şansı yok demişti

Canım fitilden sonra akıntı oluyor ama bende çok fazla olmuyor belkide ben 1 saat uzanıyorum ve dibe kadar ittir

canım bende hep sarı akıntı vardı bazen koku olurdu bazen kaşıntı ama böyle uzun sürmezdi bir gün iki gün kendiliğnden geciyordu ama akıntı hiç gecmedi bende o yüzden gittim dr fitil verdi ilk defa kullandım sende dr gidecelktin sana ne verdi kullanıyormusun

hadı bakayım sevoşşş :) yumosunu guzelce çatlat ve gol olsun bebegım ❤esının takvıyelerını duzenlı verdıysen duzelmıstır bıraz zaten ortalama olsa yeter.onemlı olan daha cok yumoşlar.

Canım fitilden sonra akıntı oluyor ama bende çok fazla olmuyor belkide ben 1 saat uzanıyorum ve dibe kadar ittir
bende hiç kalkmadım uyudum direk ama ilk defa kullandığım için belki çok ittirememiş olabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…