2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

kızlar bugun ınstagramda uzun zamandır takp ettıgım enerjı ıle ılgılı bır sayfa var orada karsıma cıktı,istegınızı bır kagıda yazıp nıyetınızı edıp 100 kes ıhlas suresını okudugunuzda dua kapımız daha açık oluyormuş.Kandıl oldugu ıcın bugune ozel tavsıyesıydı.Hepımızın duaları gönlünden gecenler kabul olsun ınsallah.Allah bızlerı guzel ınsanlarla karsılastırsın,saglık versın aılemıze bıze,ve hayırlı saglıklı evladımız olsun ınsallah ❤
100 diğil canım..1000.Allah dualarımızı kabul etsin🙌🏻🌹

Şubat ayına devreden, gebelik isteyen güzel anne adayları!! inşallah hep birlikte burdan 9 aylık kırmızısız bir döneme transfer olacağız🌺🌺🌺

❗İsmini yazdıracak arkadaşlar lütfen yazdırıp ortadan kaybolmayın sonra😂 son durumu bizimle de paylaşın.. ❗

Eki Görüntüle 3187250

Ateş takibini paylaşmak isteyenler:
  1. sevayd sevayd 78e488 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  2. Papatyamaviss Papatyamaviss 6e5665 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  3. @marilyn95 78f567 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  4. @destinesiaa 78b7c5 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  5. @dra21 7908a7 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  6. melisaa93 melisaa93 78e45f Ovulation charts on FertilityFriend.com
  7. fnd_50 fnd_50 78b8bf Ovulation charts on FertilityFriend.com
  8. @Mervenur277 78dd15 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  9. @Belisimm 7918f3 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  10. @bebekheyecani 78e298 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  11. A Afratafrac 791684 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  12. @melegim can 79005f Ovulation charts on FertilityFriend.com

Anne adayı 🌺SATBATDurum
@Aysegul6108 1 ocak1 şubat:dua:
@kumru_asya893 ocak1 şubat:dua:
@mutluanne27794 ocak1 şubat:dua:
@kanadakul4 ocak1 şubat:dua:
@Duma Duma4 ocak1 şubat:dua:
@Tikabasa 2 ocak2 şubat:dua:
@aynurland2 ocak2 şubat:dua:
@sandriyon7 ocak2 şubat:dua:
Papatyamaviss Papatyamaviss 8 ocak2 şubat:dua:
@Haziran19073 ocak3 şubat:dua:
@Eslinam19 4 ocak3 şubat:dua:
@trueliving_3 ocak3 şubat:dua:
@Belisimm1 ocak4 şubat:dua:
@canancan114 ocak4 şubat:dua:
@melegim can1 ocak4 şubat:dua:
@filozofia1 ocak6 şubat:dua:
@marilyn955 ocak6 şubat:dua:
@serenayal6 ocak6 şubat:dua:
@Devakus6 ocak6 şubat:dua:
@Feyzacim8 ocak6 şubat:dua:
@tubiiloji12 ocak6 şubat:dua:
@siyah yada gri13 ocak6 şubat:dua:
@dra219 ocak7 şubat:dua:
S sonsuzaskk 9 ocak7 şubat:dua:
@Safransari11 ocak7 şubat:dua:
imagination forever imagination forever 13 ocak7 şubat:dua:
@lavinya-8 ocak8 şubat:dua:
T TASUU 8 ocak8 şubat:dua:
Niqu Niqu 9 ocak9 şubat:dua:
@naz19979 ocak9 şubat:dua:
@Kubraslm12 ocak9 şubat:dua:
@Gncgztc10 ocak10 şubat:dua:
@mbaytekin11 ocak10 şubat:dua:
@firuzedadas12 ocak10 şubat:dua:
@destinesiaa13 ocak10 şubat:dua:
@Eyllselmhn14 ocak10 şubat:dua:
@zynocann18 ocak10 şubat:dua:
@Bahtsizmuhendis10 ocak11 şubat:dua:
sevayd sevayd 16 ocak14 şubat:dua:
fnd_50 fnd_50 16 ocak:dua:
@sezen078218 ocak14 şubat:dua:
@ayisigi-2819 ocak14 şubat:dua:
@Veziir18 ocak15 şubat:dua:
@sumoshanim22 ocak15 şubat:dua:
M morganlafaye 16 ocak16 şubat:dua:
@KeriminHilali22 ocak16 şubat:dua:
@mevsimofm20 ocak17 şubat:dua:
beyons beyons 22 ocak17 şubat:dua:
@edirefedirefediref18 ocak18 şubat:dua:
melisaa93 melisaa93 19 ocak19 şubat:dua:
@cicekperisi1223 ocak19 şubat:dua:
@bebekheyecani24 ocak19 şubat:dua:
@Sunshine59720 ocak20 şubat:dua:
A Afratafrac 23 ocak20 şubat:dua:
@dream231125 ocak22 şubat:dua:
@icmimarhanimkiz25 ocak22 şubat:dua:
@mooncrown2001 23 şubat:dua:
@sibalike28 ocak24 şubat:dua:
@Larsvontrier25 ocak25 şubat:dua:
@Mervenur27728 ocak23 şubat:dua:
@Aysegul610827 ocak28 şubat:dua:
Canm selam bu ateş ile ovulasyon takibi bir anlatirmisin keskin dusunce pik mi oluyor yukselince catlamis oluyor hangi gunleri degerlendirmek lazim ve dogru bir yontemmi acaba bu

@melegim can seninle problemleriniz tam tersi sanırım canım benim yumurtalarda hemen büyüyor ama galiba çatlamıyor , bugün 14.günüm biri 18 biri 22 cm yumurtam vardı ama bende sıfır akıntı benim de çatlamada problem oluyor herhalde , dedim kiste dönüşmez yine inşallah duphaston verdi 5 gün kullan dedi çatlamayı kolaylaştırır dedi 😒
günaydın canım çok sevindim benim bir tane yumurtam gelişmişti ve 14 mm di doktor yarına 16mm olur dedi yarın çatlatma iğneni yap dedi inan başımdan kaynar sular dökülmüştü o kadar kötü oldum ki ilaç kullanmadan daha çok yumurtam gelişiyordu 18-20mm filan oluyordu ki en az üç tane filan. Düşün ilaç kullandığım ay minnacık bir yumurta zaten o yumurtayı duyduktan sonra tüp bebek merkeziyle görüşmüştüm anlaşmıştım adetin ilk günü gel başlayalım filan denilmişti. şimdi söylemek istediğim benim o minik bile annesine mucize olduysa senin şansın benden daha yüksek sadece ilk birliktelikte o bekleme süresinden sonra kalk güzel bir abdest al niyet et ve birlikte olun ben eşimle öyle yaptım.( bizim ikimizde abdest alıp niyet etmiştik)

Canım ben değil ama ablam benzer durumun içindeydi annem şöyle söylemişti ona, kavga etme,tartışma sadece borçlanması lazım onun demişti. Ev araba ya da başka bişey alın kredi çekin dedi.aslında kulağa saçma geliyor ilk başta ama mantıklı bence.olmayan paranın nesini verecek değil mi?
Gerçekten çok doğru. Ben bir düşüneyim bunu.

kızlar benim sarı akıntım vardı doktor fitil verdi hayatımda dün ilk defa fitil kullandım çok tedirgin oldum gece uyandım her tarafım ıslak kalktım lavaboya gittik sildim sabah uyandım yine aynı cok ıslak ve yaglanmış gibi bu normal mi yoksa ben yanlışmı kullandım tam girmediği için dagıldımı fitil😒

kızlar benim sarı akıntım vardı doktor fitil verdi hayatımda dün ilk defa fitil kullandım çok tedirgin oldum gece uyandım her tarafım ıslak kalktım lavaboya gittik sildim sabah uyandım yine aynı cok ıslak ve yaglanmış gibi bu normal mi yoksa ben yanlışmı kullandım tam girmediği için dagıldımı fitil😒
fıtıl gıtse bıle bı kısmı gerı cıkabılıyor erıyıp canım benım normaldır ama en dıbe kadar ıttırmeye calıs bı surede havada dursun ayakların hatta hemen gerı gelmemesı ıcın

fıtıl gıtse bıle bı kısmı gerı cıkabılıyor erıyıp canım benım normaldır ama en dıbe kadar ıttırmeye calıs bı surede havada dursun ayakların hatta hemen gerı gelmemesı ıcın
dikkat ettim hemen cıkmadı ama gece uyandıgımda baya her yerimi ıslatmıştı iki gün kullansam bıraksam işe yaramazmı acaba yumurtalama dönemine giriyorum

dikkat ettim hemen cıkmadı ama gece uyandıgımda baya her yerimi ıslatmıştı iki gün kullansam bıraksam işe yaramazmı acaba yumurtalama dönemine giriyorum
ZATEN FİTİLİN TAMAMI GERİ PÜTÜR PÜTÜR ÇIKAR AMA 12 SAAT SONRA FELAN AKIYOR BENDE.GECE KULLANIYORUM İYİCE İTEREK,DİĞER GÜNÜ ÖĞLENE DOĞRU AKIYOR PÜTÜR PÜTÜR.SENDE HEMEN Mİ GELDİ

ZATEN FİTİLİN TAMAMI GERİ PÜTÜR PÜTÜR ÇIKAR AMA 12 SAAT SONRA FELAN AKIYOR BENDE.GECE KULLANIYORUM İYİCE İTEREK,DİĞER GÜNÜ ÖĞLENE DOĞRU AKIYOR PÜTÜR PÜTÜR.SENDE HEMEN Mİ GELDİ
hemen degil bi kac saat sonra pütür deil su gibi beyaz akıntı yag gibi yapışmıştı her zaman kullanıyormusun yumurtlama döneminde kullanırmı

Tam bilmiyorum canım yumurtlama dönemi kullanımını. Doktorunu arayıp sorsan daha iyi olur bence ☺️
doktorum yok malesef 😅aile hekimi verdi ona sordum oda kem küm etti hamilelik varmı dedi yok dedim yeni bitti regl e kullan dedi ne sordugumu anlamadı bence 😅😒

hemen degil bi kac saat sonra pütür deil su gibi beyaz akıntı yag gibi yapışmıştı her zaman kullanıyormusun yumurtlama döneminde kullanırmı
enfeksiyon olunca kullanıyorum kendim direk.bir fitilde düzeliyor genelde.fitilin yumutlamaya bi sıkıntı olacağını sanmam.sonuçta rahmin içine ya da tüplere kadar gitmesi mümkün değil.vajen haznesinin içinde kalıyor orayı temizliyor.akıntı felan normal yani fitilde ve bi sıkıntısıı olmaz yumurtlamaya felan.sadece ilişkide spermleri öldürür döllenmesi zor olabilir.

O zaman tecrübe eden arkadaşlar yardımmm ☺️ fnd_50 fnd_50 yada Papatyamaviss Papatyamaviss ikinizden biri kullanmıştı dimi fitil? Yumurtlama dönemi kullandınız mı?
yok askım ben kullanmadım ben hamılelıkte progeston kullandım fıtıl olarak bı ordanbılıyorum fnda kullandı evet ama yum donemı kullanmadı sankı

X