2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bu klomen kullanıp o esnada hamile kalabilen yarışmacı var mı aramızda doktor ilişki yasak değil ama zaten olmaz gibi bişi dedi

Düzenli adet olupda yumurtlama olmayabilirmi ? Pcoluyum 18. Gunum hala pozitif yok cok silik. 28-32 gunleri arasinda adet oluyorum

Catlama ignesi veriyor bendede hala yumrtlama yok acaba yumrtlama olmuormu hala cnm sıkıldı simdi bgun 18. Gunum
İğne verdi mi yumurta büyüdüğü için ben o ovulasyonu yapmakta kararsızım doktor serse büyümüş iğneye geçelim değerlendirin yapıp geçsem diyorum

Tabiki sen ne istersen o elbette , hemen aşılama ya da tüp bebek yapmamak için zaten bu ilaçlara başvuruyoruz ya . Sen dersen ki yeter aşılama k xaman hemenngeçersin diğer aşamaya
İyi bari canım inşaAllah oralara gelmeden kavuşuruz bebişlere hayırlısıyla

Bu klomen kullanıp o esnada hamile kalabilen yarışmacı var mı aramızda doktor ilişki yasak değil ama zaten olmaz gibi bişi dedi
Ben kullandım bu ay yumurtalarım gelişsin dşye ve gelişti çatladıda canım beklemedeyim o nasıl doktormuş öyle neyse birdaha gittiginde kadınlar kulubğndeki arkadaşlarım onunla hamile kalmış de hatta ben kalırsam hamile hemde ilk kullanmada kalmış de terfi etsin başka alana

Ay kuzum inşallah ilaç bitti kendi çapımızda değerlendiriyoruz yumurtalara etkisi oldumu bilmiyorum yan etki olanda nadiren yazan bulantı oldu çok belki üşüttüm bilmiyorum kasığımda ağrı vs yok umarım büyümüştür yumurtacıklarım sen kaçıncı gün desin

İğne vurulunca mınkendiliğinden mi çatladı kuzu

6. Günümdeyim canım benim döngüm uzadı bu ay doktor takibindeydim geç büyüdü yumurtam 31 ocakta ilk testimi yapacam inşallah ben yaşamadım yan etki ama 4 gün boyunca uzayan akıntım çogalarak geldi ondan 4 gün sonra çatlama gerçekleşti

Hadi bakalım benim krem renk akıntım var üşütmeye bağlı sanki ona benziyor bana uzayan bişey yok gibi anlayacağın bakalım p tesi
O uzayan akıntıdan sonra bendede çok yogun oldu krem akıntı hatta en son düne kadar o kadar koyu kıvamlı geldiki şaşırdım krem akıntı gelen gğnleri degerlendir canım benim akıntı krem gibiyken çatlama gerçekleşti

.bende de pcos var ve ocak ayında yumurtlamamışım. şubat ı gözleyeceğiz bakalım.
Bu da çok sıkıntı insallah bir aylık birseydir bende buay hala yumrtlqmadm bidahaki ayda dr a gider takip yaptiririm bu dha once yaptırdım ama hep ilac verdide buyuttu yumrtlarmi normaldede birkez kendi haline birakmistik ozamanda buyumustu aradan 6 ay falan gevti qcaba artk yumrtlamiormuyum cokta kilo aldm zaten

Canım ben değil ama ablam benzer durumun içindeydi annem şöyle söylemişti ona, kavga etme,tartışma sadece borçlanması lazım onun demişti. Ev araba ya da başka bişey alın kredi çekin dedi.aslında kulağa saçma geliyor ilk başta ama mantıklı bence.olmayan paranın nesini verecek değil mi?

Kızlar salı gecesini çarşambaya bağlayan gece ateşler içindeydim ya çarşambayı perşembeye bağlayan gece rahatlamış ateş yoktu perşembe gecesi yani şuan Cuma’ya bağlayan gece yani ateşim başladı alnımda bu be oluyor yumurtlama dönemi için saat geceyi geçtiği için 16. Günüme girmiş oldum sadece 12. Gece değerlendirebildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…