2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

hadı bakayım sevoşşş :) yumosunu guzelce çatlat ve gol olsun bebegım ❤esının takvıyelerını duzenlı verdıysen duzelmıstır bıraz zaten ortalama olsa yeter.onemlı olan daha cok yumoşlar.
İnşallah canım ya ilşki aralığına takılıyorum bir de nasıl yapsam diye ben dün sabah değelendirdim bugün iğneyi yapçam yarın gece 36 saat olacak yani arada 2 buçuk gün geçmiş olacak , aslında iyi perhizli gibi olmuş olur diyorum aynı zamanda ama bugün çatlarsa kaçırmış olurum diyorum diğer taraftan , ya da iğneden sonrada sık sık mı yapayım nasıl yapayım arada kaldım yani . Teki yine fazla büyümüştü oda kafama takıldı. Napalım nasip artık . İnşallah

bende hiç kalkmadım uyudum direk ama ilk defa kullandığım için belki çok ittirememiş olabilirim
Çok ittireceksin dibe kadar..ama sendeki durum enfeksiyon..bu durumda çocuk yapmak sıkıntı canım.Ben 2 defa kullandım bir enfeksiyon olduğum halde birde gebelikte..enfeksiyon olarken ilişkiyi bile unutdum..insan rahatsız oluyor yeterki diyorum kurtulayım

ılıskı 1 gun boş 1 gun dolu muhakkak olsunda daha sık olması sıze kalmıs artık :) hergun olunca sıkıntı oluyo bızde gorev ıcabı gıbı olunca.ama senın esınde sıkıntı olmuyosa hergun de olur :)takılmasın kafana buyumesı ıyı dusunelım ıyı olsun ❤

Melisa benim ateş tablom neden bir düşük bir yükseliyor ya garip, yerleşme düşüşü var mı hiç tabloda bakar mısın
Bence artarak iyi gidiyor 10.güne kadar bakalım o zaman belli olur yerleşme düşüşü. Hem herkeste yerleşme düşüşü olmuyormuş. Eğer olmazsa da bende olmadı diye umutsuzluğa kapılma

ay acaba o yüzdenmi çocuk tutmuyor gebe kalamıyorum bi gün daha kullanayım o zaman

Bence artarak iyi gidiyor 10.güne kadar bakalım o zaman belli olur yerleşme düşüşü. Hem herkeste yerleşme düşüşü olmuyormuş. Eğer olmazsa da bende olmadı diye umutsuzluğa kapılma
Aa iyi o zaman dikkat etmeyim kadar, çok teşekkür ederim

Doktorun takvim oluşturdu mu? İğneden 36 saat sonra ilişkiye başlatıp bir doku bir boş devam ettiriyorlar genelde

7 tane vardı içinde ama ben bugünde kullanıp bırakacam çünkü pek sıkıntım yok şuanda

Şimdi yumurta akı kıvamında akıntı çatlama olmusmu demek?benımkı oyle bugun.dün aksam ılıskı oldu.bugun bos.yarın aksam olur ancak.
Benim yumurta akı akıntım 4 gün geldi canım ondan 4 gün sonra çatladı ama benimki geç büyüyor onun etkisi olabilir

Merhaba kizlar.bende adetini bekliyorum.adet olunca tüp bebeğe baslicaz inşallah ama sansya bu ay adetim 14 gün gecikti hala gelmedi.4 gün kan verdim negatif 9 gün idrar testi negatif.pazartrdiyr kadar olmazsam kan vericem yeniden.doktorum sonuca göre adet söktürücü vericek galiba.ama ilaçlarda olmak istemiyorum doğal olsun.ozaman da belki normal adet değil tüp bebege baslayamayiz demez insallah

Öyle canım öyle sağol bebişim inşallah olur bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…