2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

hadı bakayım sevoşşş :) yumosunu guzelce çatlat ve gol olsun bebegım ❤esının takvıyelerını duzenlı verdıysen duzelmıstır bıraz zaten ortalama olsa yeter.onemlı olan daha cok yumoşlar.
İnşallah canım ya ilşki aralığına takılıyorum bir de nasıl yapsam diye ben dün sabah değelendirdim bugün iğneyi yapçam yarın gece 36 saat olacak yani arada 2 buçuk gün geçmiş olacak , aslında iyi perhizli gibi olmuş olur diyorum aynı zamanda ama bugün çatlarsa kaçırmış olurum diyorum diğer taraftan , ya da iğneden sonrada sık sık mı yapayım nasıl yapayım arada kaldım yani . Teki yine fazla büyümüştü oda kafama takıldı. Napalım nasip artık . İnşallah 🙏🙏

bende hiç kalkmadım uyudum direk ama ilk defa kullandığım için belki çok ittirememiş olabilirim
Çok ittireceksin dibe kadar..ama sendeki durum enfeksiyon..bu durumda çocuk yapmak sıkıntı canım.Ben 2 defa kullandım bir enfeksiyon olduğum halde birde gebelikte..enfeksiyon olarken ilişkiyi bile unutdum..insan rahatsız oluyor yeterki diyorum kurtulayım

İnşallah canım ya ilşki aralığına takılıyorum bir de nasıl yapsam diye ben dün sabah değelendirdim bugün iğneyi yapçam yarın gece 36 saat olacak yani arada 2 buçuk gün geçmiş olacak , aslında iyi perhizli gibi olmuş olur diyorum aynı zamanda ama bugün çatlarsa kaçırmış olurum diyorum diğer taraftan , ya da iğneden sonrada sık sık mı yapayım nasıl yapayım arada kaldım yani . Teki yine fazla büyümüştü oda kafama takıldı. Napalım nasip artık . İnşallah 🙏🙏
ılıskı 1 gun boş 1 gun dolu muhakkak olsunda daha sık olması sıze kalmıs artık :) hergun olunca sıkıntı oluyo bızde gorev ıcabı gıbı olunca.ama senın esınde sıkıntı olmuyosa hergun de olur :)takılmasın kafana buyumesı ıyı dusunelım ıyı olsun ❤

Melisa benim ateş tablom neden bir düşük bir yükseliyor ya garip, yerleşme düşüşü var mı hiç tabloda bakar mısın 🙏🏻
Bence artarak iyi gidiyor ☺️ 10.güne kadar bakalım o zaman belli olur yerleşme düşüşü. Hem herkeste yerleşme düşüşü olmuyormuş. Eğer olmazsa da bende olmadı diye umutsuzluğa kapılma ☺️

Çok ittireceksin dibe kadar..ama sendeki durum enfeksiyon..bu durumda çocuk yapmak sıkıntı canım.Ben 2 defa kullandım bir enfeksiyon olduğum halde birde gebelikte..enfeksiyon olarken ilişkiyi bile unutdum..insan rahatsız oluyor yeterki diyorum kurtulayım
ay acaba o yüzdenmi çocuk tutmuyor gebe kalamıyorum bi gün daha kullanayım o zaman 😒

Bence artarak iyi gidiyor ☺️ 10.güne kadar bakalım o zaman belli olur yerleşme düşüşü. Hem herkeste yerleşme düşüşü olmuyormuş. Eğer olmazsa da bende olmadı diye umutsuzluğa kapılma ☺️
Aa iyi o zaman dikkat etmeyim kadar, çok teşekkür ederim 😍💐

Doktorun takvim oluşturdu mu? İğneden 36 saat sonra ilişkiye başlatıp bir doku bir boş devam ettiriyorlar genelde

Aynen canım bilimsel yöntem çatlamadan sonra progesteron hormonu saşgılandığından vücut ısısı yaklaşık 0,5 derece galan yükseliyor ve yüksek seyrediyor adete kadar adette de düşüyor , gebelik varsa da yüksek seyretmeye devam ediyor. Ama ateş tablosunu ilk kez yapacaksan yumurtlamayı kaçırabilirsin bir ay düzgün yaptıktan sonra bir sonraki ay için fikir oluşturmuş oluyor. Çünkü yumurtlamadan sonra yükselmeye başlıyor.ama aynı xamanda akıntı ve ovülasyon testiyle de takip ettiğin takdirde daha garantilemiş oluyorsun.

Canımsın sağol Allah razı olsun ünşallah dediğin gibi olur önceki kullandığımda da 16 dan 22 ye dört güzel yumurta demişti doktor ama meğer sperm durumumuzda kötüymüş sonradan öğrendik , korkum büyük olanının yine kiste dönüşmesi. Dediğin gibi yapacağım bu sefer inşallah olur bu zahmetlerimiz sonucunda mükafatımıza değer olmazsa da sonraki ay deriz Allah büyük 🙏❤️

Canım ben de mantar için kullanmıştım fitili bayağı itmen lazım alaturka tuvalete oturur gibi yada yatakta bacaklarını açıp kaldırıp ve sabaha kadar da kalkmazsan iyi olur , adetten hemen sonra veriyorlarki yumurtalamana denk gelmesin diye zaten , ve kaç günlük ki fitilin benimki 3 günlüktü ben 2 kere yaptım sonra unuttum kaldı öyle teki 😂😂 o kadar akması da normal zaten akması lazım fazlalığının
7 tane vardı içinde ama ben bugünde kullanıp bırakacam çünkü pek sıkıntım yok şuanda

Şimdi yumurta akı kıvamında akıntı çatlama olmusmu demek?benımkı oyle bugun.dün aksam ılıskı oldu.bugun bos.yarın aksam olur ancak.
Benim yumurta akı akıntım 4 gün geldi canım ondan 4 gün sonra çatladı ama benimki geç büyüyor onun etkisi olabilir

Merhaba kizlar.bende adetini bekliyorum.adet olunca tüp bebeğe baslicaz inşallah😊 ama sansya bu ay adetim 14 gün gecikti hala gelmedi.4 gün kan verdim negatif 9 gün idrar testi negatif.pazartrdiyr kadar olmazsam kan vericem yeniden.doktorum sonuca göre adet söktürücü vericek galiba.ama ilaçlarda olmak istemiyorum doğal olsun.ozaman da belki normal adet değil tüp bebege baslayamayiz demez insallah

ılıskı 1 gun boş 1 gun dolu muhakkak olsunda daha sık olması sıze kalmıs artık :) hergun olunca sıkıntı oluyo bızde gorev ıcabı gıbı olunca.ama senın esınde sıkıntı olmuyosa hergun de olur :)takılmasın kafana buyumesı ıyı dusunelım ıyı olsun ❤
Öyle canım öyle sağol bebişim inşallah olur bakalım ❤️❤️

X