2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bugün gittim yumurta kontrolüne 2 tane çok gğzel yumurtan var dedi tam seviniyordum ki böyle iyi tepki veriyorken artık gecikme dedi 😔😔 yani tüp aşılama ne halt edeceksen et bir an önce demeye getirdi sevgili doktorum. Yarın çatlatma iğnesini yapacağım bir sonraki ay aşılamaya gitçem artık eşimin de takviyeleri bir sonraki aya 2 buçuk ayını doldurmuş olacak herhalde etki eder az çok
İnşallah bu ay olacak bu mübarek gecede öyle geçirdim içimden senin için inşallah kabul olur🤲

Kaç gündür kuruyorum kendimi havuç yicem diye sabah çıkıyorum akşam yemiş bir şekilde eve dönüyorum zaten kabızlık gaz şişkinlik her bir engelleyici rahatsızlığımda mevcut olduğundan havuca yer kalmıyor içimde 😂😂 yarın yiyeceğim hırs yaptım artık havuca😂😂😂😂
Kız vallahi yee çatlat artık 4 tane ye günde ne var ara ara al eline ye ben hala yiyorum bi yerde okumuştum içerisinde beta karote mi ne varmış bebegin turunmasına yardımcı olup düşügü engelliyormuş canım

Tek ilişki olunca benım hesap kolay oldu 😂😂😂
Benimde 19 gece iliski oldu yani 20 si sayılır 20 ikindi vaktinde pik oldu 20 gece yine ilişki oldu ama 21 ne bağlıyan geceyi 21 de pik oldu onun gecesi yine ilişki oldu oda 22 bağlayan gece 🤣 günlerim çok karışık ya kac saat geçti qradan ne oldu cok ilginc oldu bu ay iliskiler🤣

Hayırlısı olsun be gülüm😝 sende ılk koyulasıtıgında degerlendrmıstın.i hatırlıyorm sonra baska sehre gıtmıstın.bende sadece ılk koyu oldugu gunu degerlendrebıldm sadece bakalom bıde bole deneyelım belkı de boylesı tutacak🙃😘
Benin 20 21 pikti 22 pazar günü şehir degisikli yaptım ama bu ilişkiler hep gece oldu misal 21 yani cumayı cumartesiye bağlayan gece yani ilişkilerim hep 2 3 gibi oldu cumartesiyi mi baz alayim yoksa 12 den sonra diye pazara mi bilemedim ateşte olcmuyorum ne hali varsa görsün bu ay reglinin 🤣

Kızlar bi sorum olcak.bana bu ay doktor yumurta geliştirici ilaç verdi.oldu da ilaç fayda görmezse bunu kaç ay devam ettiriyoruz?bu doktora ve kişiye göre değişiyor mu? Sonraki aşama aşılama mı oluyor

Benin 20 21 pikti 22 pazar günü şehir degisikli yaptım ama bu ilişkiler hep gece oldu misal 21 yani cumayı cumartesiye bağlayan gece yani ilişkilerim hep 2 3 gibi oldu cumartesiyi mi baz alayim yoksa 12 den sonra diye pazara mi bilemedim ateşte olcmuyorum ne hali varsa görsün bu ay reglinin 🤣
En güzeli valla koyvermek , inşallah bu ay bebiş olursa hemen seni örnek alırız 😍😂

Kızlar bi sorum olcak.bana bu ay doktor yumurta geliştirici ilaç verdi.oldu da ilaç fayda görmezse bunu kaç ay devam ettiriyoruz?bu doktora ve kişiye göre değişiyor mu? Sonraki aşama aşılama mı oluyor
Klomen tarzı ilaçları nette yanlış hayırlamıyorsam 5 6 aydan fazla kullanmamak lazım diyordu.

Benimde 19 gece iliski oldu yani 20 si sayılır 20 ikindi vaktinde pik oldu 20 gece yine ilişki oldu ama 21 ne bağlıyan geceyi 21 de pik oldu onun gecesi yine ilişki oldu oda 22 bağlayan gece 🤣 günlerim çok karışık ya kac saat geçti qradan ne oldu cok ilginc oldu bu ay iliskiler🤣
Bence baya değerlendirmişsin canım😂 ben sadece pik günü pikimde bir gün sürdü😂

kızlar bos kalmanın dez avantajları .. bakın neyı hesapladım yazıyorum şimdi. Biz esimle en son 18 ocak saat 15:30 bırlıkte olduk.o cıvarlar ıste ortalama :KK70: o gun sabah 9.30 da ultra pık gordum akşam yaptgım ultra degıldı ama pozıtıfti hala sabahkı de 9,30 da sılıktı :KK70: sımdı benım kocamın guzel spermlerı canım yavrularım yumurtaya yetısebılmesı ıcın 15 saat beklemısmidir.milyonlarca spremden ort 100 150 tanesi sadece ulaşıyormus , bu 100 150 tane de elbet yoruluyordur bıyerden sonra vazgecıyodur beklemıyordur yeter dıyordur :KK70: 50 tane kalmıs olsa kı oyle olsa şansım %33,3 olur :KK70: onların içinden bir yürekli vefakar cefakar sperm döller mi dersiniz bu yumurtayı :KK70: :KK70: :KK70:@fnd_50 destinesiaa destinesiaa @melisaa93 @Belisimm D dra21 hepınz :KK70:
Böyle böyle hepimiz buradan Leylanin pembe kabaniyla cikcaz herhalde 😂😂😂

Amin inşallah zaten sağlıklı bebeğim olsun ona ilk anlatacağım nasıl yollardan geldiği yumuk ellerini öperken hepimizin hayırlı haberleri olsun inşallah dualarınızı bekliyorum hocam
Hep dualarımdasınız canlarım. İnşallah bu topik uğurlu gelir hepimiz hamile kalırız amin🤲🏼♥️

kızlar bos kalmanın dez avantajları .. bakın neyı hesapladım yazıyorum şimdi. Biz esimle en son 18 ocak saat 15:30 bırlıkte olduk.o cıvarlar ıste ortalama :KK70: o gun sabah 9.30 da ultra pık gordum akşam yaptgım ultra degıldı ama pozıtıfti hala sabahkı de 9,30 da sılıktı :KK70: sımdı benım kocamın guzel spermlerı canım yavrularım yumurtaya yetısebılmesı ıcın 15 saat beklemısmidir.milyonlarca spremden ort 100 150 tanesi sadece ulaşıyormus , bu 100 150 tane de elbet yoruluyordur bıyerden sonra vazgecıyodur beklemıyordur yeter dıyordur :KK70: 50 tane kalmıs olsa kı oyle olsa şansım %33,3 olur :KK70: onların içinden bir yürekli vefakar cefakar sperm döller mi dersiniz bu yumurtayı :KK70: :KK70: :KK70:@fnd_50 destinesiaa destinesiaa @melisaa93 @Belisimm D dra21 hepınz :KK70:
Yavrum Allah istedikten sonra 15 i bırak 24 saat bile dayanır o spermler😂 Şaka bi yana bence olabilir. Mesela biz geceden geceye birlikte olabildik. Bende de durumlar aynı anlayacağın😂😂

X