2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

İnşallah bu ay olacak bu mübarek gecede öyle geçirdim içimden senin için inşallah kabul olur

Kız vallahi yee çatlat artık 4 tane ye günde ne var ara ara al eline ye ben hala yiyorum bi yerde okumuştum içerisinde beta karote mi ne varmış bebegin turunmasına yardımcı olup düşügü engelliyormuş canım

Tek ilişki olunca benım hesap kolay oldu
Benimde 19 gece iliski oldu yani 20 si sayılır 20 ikindi vaktinde pik oldu 20 gece yine ilişki oldu ama 21 ne bağlıyan geceyi 21 de pik oldu onun gecesi yine ilişki oldu oda 22 bağlayan gece günlerim çok karışık ya kac saat geçti qradan ne oldu cok ilginc oldu bu ay iliskiler

Benin 20 21 pikti 22 pazar günü şehir degisikli yaptım ama bu ilişkiler hep gece oldu misal 21 yani cumayı cumartesiye bağlayan gece yani ilişkilerim hep 2 3 gibi oldu cumartesiyi mi baz alayim yoksa 12 den sonra diye pazara mi bilemedim ateşte olcmuyorum ne hali varsa görsün bu ay reglinin

Kızlar bi sorum olcak.bana bu ay doktor yumurta geliştirici ilaç verdi.oldu da ilaç fayda görmezse bunu kaç ay devam ettiriyoruz?bu doktora ve kişiye göre değişiyor mu? Sonraki aşama aşılama mı oluyor

En güzeli valla koyvermek , inşallah bu ay bebiş olursa hemen seni örnek alırız

Kızlar bi sorum olcak.bana bu ay doktor yumurta geliştirici ilaç verdi.oldu da ilaç fayda görmezse bunu kaç ay devam ettiriyoruz?bu doktora ve kişiye göre değişiyor mu? Sonraki aşama aşılama mı oluyor
Klomen tarzı ilaçları nette yanlış hayırlamıyorsam 5 6 aydan fazla kullanmamak lazım diyordu.

Bence baya değerlendirmişsin canım ben sadece pik günü pikimde bir gün sürdü

Böyle böyle hepimiz buradan Leylanin pembe kabaniyla cikcaz herhalde

2 aydan fazla kullanmak istemiyorum aslında benim isteğimle bi sonraki aşamaya geçebiliyo muyuz acaba
Tabiki sen ne istersen o elbette , hemen aşılama ya da tüp bebek yapmamak için zaten bu ilaçlara başvuruyoruz ya . Sen dersen ki yeter aşılama k xaman hemenngeçersin diğer aşamaya

Amin inşallah zaten sağlıklı bebeğim olsun ona ilk anlatacağım nasıl yollardan geldiği yumuk ellerini öperken hepimizin hayırlı haberleri olsun inşallah dualarınızı bekliyorum hocam
Hep dualarımdasınız canlarım. İnşallah bu topik uğurlu gelir hepimiz hamile kalırız amin

Yavrum Allah istedikten sonra 15 i bırak 24 saat bile dayanır o spermler Şaka bi yana bence olabilir. Mesela biz geceden geceye birlikte olabildik. Bende de durumlar aynı anlayacağın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…