2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bende 30 yaşıma girdim bu ay. hep böyle ilaç kullanacaksam nasıl bebek düşüneceğim ki İnşAllah kontrolden mutlu şekilde dönebilirim
6 ayda bir kere rutin kontrollerini ve ilaçlarını aksatmadigin sürece hamile kalmanda sorun olmaz 1 yıl içinde tekrar tedaviye başlayabilirsin belki de bu süreçte tiroid hormonların normal seviyeye gelir yavaş yavaş ve kendiliğinden gebe kalabilirsin korkma

Bende 30 yaşıma girdim bu ay. hep böyle ilaç kullanacaksam nasıl bebek düşüneceğim ki İnşAllah kontrolden mutlu şekilde dönebilirim
korkma onlar ayarlıyorlar guzelım.sen bunları dusunme quatr cok sık rastlanan bır rahatsızlık.bak ben 33 yasına grcem hıc streslı degılım gecmı kaldm dıye ustelık buyukte bı amelıyat gecırmeme ragmen .sakin ol ve bekle canım acele etme sakın hıcbısey ıcın..zaten yılda ıkı uc kez herkes kan verıyor degerlerıne baktırmak ıcın bunlar rutın olması gereken seyler.bından sonra sende verırısın ona gore alırsın vıtamınlerını fln

Ben 6 ay önce ölü doğum yaptım bir ay bekleyecek olmak bile karabasan gibi çöküyor üzerime. Bu kadar zaman nasıl geçecek bilmiyorum

Amin inşAllah canım. Bugün modum düştü ama yarın daha iyi olacağım biliyorum. Teşekkür ederim

Sağolun rahim boyunu soylemediler sebep zayif olmasi zaten cok assagida oldugundan kaldiramiyor bebeği bu arada doğumu Türkiye'de yaptim aslinda kan pihtilasma icin test verdim ama sonucu beklemeden dönmem gerekti.
Sonucunuz orda vardir o halde hastaneyi ararsaniz bir yol soylerler size ogrenmeniz hakkinda.

Amin inşAllah canım. Bugün modum düştü ama yarın daha iyi olacağım biliyorum. Teşekkür ederim
Canım benim hiç üzülme bu ilacı kullanıp hemen hamile kalan da var en azından öğrendin belkide bikaç aydır bu yüzden engeldi bu vesileyle sorunj çözmüş oldun.yakındır inşallah mutlu günlerin

Çok geçmiş olsun canım hiç modunu düşürme, gebelik olsaydı değerlerin düşük diye belki gelişmesi sıkıntılı olacaktı. Daha zamanı varmis bebeğinin sana gelmesinin demek ki. En doğru zamanda sağlıkla kucağına alacaksın inşallah stres herşeyi etkiliyor o yüzden hiç stres yapma oluruna bırak. Yaşında da hiçbir şey yok 37-38 yaşında gayet sağlıklı şekilde doğum yapıyorlar. Sen daha çok gençsin inşallah en doğru zamanda gelecek bebisin

Üzülme lütfen bunlar çabuk düzelicek şeyler kısa sürecek bu vakit görceksin

Kızlar merhaba beni de listeye ekler misiniz sat:25 ocak bat: 25 şubat

yavrum benım cok gecmıs olsun , en azından ortya cıktı dedıgın gıbı ya farketmeseydın bı ay cok kısa bı sure zaten hayatım al ılacını degerlerın yukselsın bol bol devam edersın kaldıgın yerden şükürki cok cok onemlı bırsey degıl

İnşAllah canım biliyorum gereksiz karamsarlığa düştüğümü de işte insan duygularını kontrol edemiyor bir süre

Çok şükür canım. Ama şunu anladım her şeyi doktor kontrolüne bırakmamak gerekiyormuş. Kendi takipçimiz biz olacağız.

Cnm geçmiş olsun
Bu değerlerle hamiş kalsaydın sıkıntı olabılırdi. Güzelce tedavinin ol
Bnada yıllar yıllar önce zehirli guatr demişlerdi
Ama kaldı oyle sonra noldu bılmıyorum.
Tedavi falan olmadım
Hangi tahlılle bu teşhisi koydular sana?

Oldu canım aynen ekledim
Cnm beni eklermisin sat 25 Ocak bat 22 Şubat sevayd
Ekliyorum canım uğurlu gelsin
Ya canım benim çok geçmiş olsun inşallah hemen bir an önce etki eder vitaminlerin ilaçların da , seviyesi artmadan direkt tersine döner bir çırpıda da geçer bebiş haberinle de birlikte hatta

İnşAllah canım biliyorum gereksiz karamsarlığa düştüğümü de işte insan duygularını kontrol edemiyor bir süre
Evet gerçekten duygularımızı kontrol etmek bazen zor olabiliyor ama bu sürecin sağlıklı şekilde ilerleyebilmesi için stresin hayatımızda olmaması gerekiyor. O yüzden akışına bırak zamanı gelince gelecek zaten miniğin sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…