2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aynen keşke bekleseydim kendime o kadar çok kızıyorum ki anlatamam evet tereddütte kaldım acaba varsa erken mi yaptım sonra pozitife döner mi acaba adetim gecikirse daha adetime var 6 gün kadar var adetime
Biz senle aynıyız
Benımde 6 gün var adetime
Ben adet olcam gbi hissedıyorum
Bu ay pek değerlendıremedık
Aslında bnım adet busekılde başlamaz ama ben kımyasal geçirdim yılbasında
O yuzden onun etkılerı olabılır dıye düşünüyorum

Benim geçen ay adetime 5 gün varken hcg 4,18 çıktı
Osekılde çok erkn öğrendım

Bata 2 gün kala bnce kaset test yap
Olursa kaset testte çıkar zten

Aynen keşke bekleseydim kendime o kadar çok kızıyorum ki anlatamam evet tereddütte kaldım acaba varsa erken mi yaptım sonra pozitife döner mi acaba adetim gecikirse daha adetime var 6 gün kadar var adetime
Bence canını sıkma bu kadar adetine daha varmış bekle biraz daha inşallah seninledir

Gecmis olsun canim durumumuz benzer Rabbim tez yerini doldursun bu konu kafami kurcaliyor aslinda ama yurt disinda gittigim doktorlar anlamiyor bir sonra ki hamilelikte mutlaka serklaj olmam gerekiyor.

Öyle mi diyosun cnm insallah öyledir ya çünkü gerçekten hayatımda hiç böyle bi şey basima gelmedi resmen yerleşme gibi bi şey yaşadım umutlandım böylede olunca çok üzüldüm

Öyle yaparım cnm adet olana kadar umut var yani demi 0.0 dan döner mi yani varsa eğer

Gecmis olsun canim durumumuz benzer Rabbim tez yerini doldursun bu konu kafami kurcaliyor aslinda ama yurt disinda gittigim doktorlar anlamiyor bir sonra ki hamilelikte mutlaka serklaj olmam gerekiyor.
Cok tesekkur ederim sizede cok geçmiş olsun evet yaşadıklarımız ayni maalesef. İnsallah tekrrini yasamayiz bnm birde iki aylik dusugum var. Sonrakinde insaallah daha dikkt edecegim. Ama sizde rahim boyunda sıkıntı varsa ilk dusuk sebebi o sayiliyor. Burda islem yaptirmak kolay oldugu icin ben yinede onuda yaptirdim onlem almak amacli. Turkiyeye gelirseniz eger yaptirmanizi tavsiye ederm veya burda doktorlr onlem amacli test yaptirmasada igne veya ilacini kullandiriyorlr dusuk yapana

Sağolun rahim boyunu soylemediler sebep zayif olmasi zaten cok assagida oldugundan kaldiramiyor bebeği bu arada doğumu Türkiye'de yaptim aslinda kan pihtilasma icin test verdim ama sonucu beklemeden dönmem gerekti.

Bugün yarın benim çatlama günüm bugün belim çatlıyor sanki
Çok kötü herşeyi hissetmek canım Allah yardımcımız olsun inşallah Benim de akıntılarım arttı gece ağrıyor kasığım şuan geçti çok şükür belki de çatladı bir kere değerlendirebildim tutmaz sanmıyorum kaç taneye tutmuyor da

Hayırlısı olsun canım amin inşallah valla millete sor bir kere oldu başka olmadı onda da hamile kalmışım deyip duruyorlar.Valla nasıl oluyor ben anlamıyorum

Doktordan döndüm ben yine bol ağlamalı üzülmeli bir gündü. Yılda 3 4 kez hormon testi yaptırcam ben artık önlem için. Pazartesi verdiğim kanda tsh 0.01 çıktığı için doktora gitmiştim. Tekrar kan testi ultrason yapıldı. Zehirli guatr çıktı ,henüz ciddi seviyede değil çok şükür.ilaç verdi 1,5 ay kullanıp tekrar gidicem. B12, d vitamini ve Demir seviyelerin çok düşük dedi. D vit ve b12 için iğneye başladık demir için de hap kullanıcam.

Ben anlamıyorum kafama göre tahlil yaptırmasam ne olacaktı acaba? Doktor henüz kilo kaybına başlamadığın için ileri seviye değil dedi. Ben o zaman ne güzel zayıfladım diye sevinirdim hastalık aklıma bile gelmezdi.

Tabi bebek konusu yine ertelendi. Değerlerim normale dönene kadar iptal.beni en çok üzen de bu oldu zaten

Üzülme melisamm kuzucum bak vesıle hersey gercekten.guatr benım annemde 30 yasından berı var.ılacla bır ayda toprlanıyor merak etme.o zamandan berı hergun ılac yutar ama cok sukur saglıklı bırınden hıcbır garkı yok.vıtamınlerın dusmus bende myom amelıyatı oldugugmda yerlerdeydı hatta saçlarımın yarısı dokuldu ama hıc uzulmedım.duzelır nasılsa kökü bende dedım sımdı hep yenıden.ç cıktı.bu negatıflıgı at uzerınden cocuk ıcın acelen yok zaten.hayırlı zamanda olur merak etme.guzel dusun guzel olsun lutfen

Bende 30 yaşıma girdim bu ay. hep böyle ilaç kullanacaksam nasıl bebek düşüneceğim ki İnşAllah kontrolden mutlu şekilde dönebilirim

güzel düşün güzel olsun iyi tarafından bak gittinki baktırdın biran önce düzelmicek şeyler değil bunlar Allahın izniyle herşey yoluna girecek vardır bir zamanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…